Xiaomi Katlanabilir Telefonu “Mi Fold” Videoda Gözüktü

Xiaomi katlanabilir telefonu, yeni bir video teaserında görüldü. En yeni Xiaomi cihazı olacak olan şu anlık isim olarak “Mi Fold” olarak anılan yeni katlanabilir telefon videoda kendini gösterdi.

Yayınlanan videoda Xiaomi katlanabilir telefonunun bir tabletten akıllı telefona dönüşmek üzere iki kez katlandığını görebilirsiniz. Huawei ve Samsung cephesinden ilk katlanabilir telefonlar gelmişti. Sıra şimdi Xiaomi’de!

Mevcut en yeni teaser videosu Xiaomi’nin katlanabilir telefonlarının bir tabletten akıllı telefon moduna sorunsuz geçişini gösteriyor. Kısa bir video olduğunu söyleyebiliriz.

Xiaomi Katlanabilir Telefonu "Mi Fold" Videoda Gözüktü Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri

Ekrandaki animasyonların yanı sıra fiziksel yönleri açısından da birinci sınıf görünüyor. Video, Xiaomi katlanabilir telefonunun nasıl görüneceğini açıkça ortaya koyuyor, kesinlikle şu anda mevcut olan en son akıllı telefonla eşleşen geniş ve uzun tasarımla görünüyor. Biraz diğer rakiplerine göre kalınca olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı