«
  1. Ana sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
  3. Xiaomi Katlanabilir Telefonu “Mi Fold” Videoda Gözüktü

Xiaomi Katlanabilir Telefonu “Mi Fold” Videoda Gözüktü

Xiaomi Katlanabilir Telefonu sonunda detayları ortaya çıkıyor.

Xiaomi katlanabilir telefonu, yeni bir video teaserında görüldü. En yeni Xiaomi cihazı olacak olan şu anlık isim olarak “Mi Fold” olarak anılan yeni katlanabilir telefon videoda kendini gösterdi.

Yayınlanan videoda Xiaomi katlanabilir telefonunun bir tabletten akıllı telefona dönüşmek üzere iki kez katlandığını görebilirsiniz. Huawei ve Samsung cephesinden ilk katlanabilir telefonlar gelmişti. Sıra şimdi Xiaomi’de!

Mevcut en yeni teaser videosu Xiaomi’nin katlanabilir telefonlarının bir tabletten akıllı telefon moduna sorunsuz geçişini gösteriyor. Kısa bir video olduğunu söyleyebiliriz.

Xiaomi Katlanabilir Telefon

Ekrandaki animasyonların yanı sıra fiziksel yönleri açısından da birinci sınıf görünüyor. Video, Xiaomi katlanabilir telefonunun nasıl görüneceğini açıkça ortaya koyuyor, kesinlikle şu anda mevcut olan en son akıllı telefonla eşleşen geniş ve uzun tasarımla görünüyor. Biraz diğer rakiplerine göre kalınca olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *