Xiaomi Hindistan'da 2000. Servis Merkezini Açtı - TeknoDiot.com

Xiaomi Hindistan’da 2000. Servis Merkezini Açtı

Abone Ol 

Xiaomi geçen yıl 1000 servis merkezi bulunan Hindistan’da 1 yıl içinde %100 büyüme yaparak 2000. servisini açtı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Xiaomi şu anda Hindistan’da akıllı telefon pazarında bir gelişen bir oyuncu gibi ülkede 2000. Yetkili Servis Merkezini açtı. Yaklaşık bir yıl önce, şirket 1000 servis merkezine sahipti ve Hindistan gibi büyük bir pazarda yaklaşık bir yıl içinde sayıyı iki katına çıkardı ve bu sayı 2017’de 500’dü…

Bugün, Xiaomi’nin servis merkezi ağı, tüm bölgelerin %90’ını kapsayan 680’den fazla şehri kapsamaktadır. Bu, Leh ve Kanyakumari gibi kuzeyden ve güneyden en uzak bölgeleri de içermektedir. Xiaomi’nin servis merkezleri artık Hindistan’daki tüm pin kodlarına TV kurulum hizmeti sağlıyor.

İstatistiklerden bahseden marka, sadece 2 saat içinde ortalama %93 vakayı çözmeyi başardığını, vakaların %96’sının 4 saat içinde çözüldüğünü söyledi. Buna ek olarak, Mi TV’lerin %97’sini sitelere başarıyla kurulduğunu belirtti.

Counterpoint’in ikinci çeyrek raporu geldi ve Xiaomi’nin Hindistan akıllı telefon pazarının %28’ine sahip olduğunu ve Samsung’un %25 payıyla farkı kapattığını ortaya koydu.

Göz atın:   A101 Aktüel Ürünler (20 - 26 Ağustos)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL