Xiaomi Farklı Çeşitte Yeni Duvar Kağıtlarını Tanıttı! - TeknoDiot.com

Xiaomi Farklı Çeşitte Yeni Duvar Kağıtlarını Tanıttı!

Abone Ol 

Xiaomi akıllı telefonlar için 204 Düz Renkli Duvar Kağıdı tanıttı.

Cihazlarına düzenli güncellemeler ve güvenlik düzeltme ekleri sağlamanın yanı sıra Xiaomi, kullanıcıları için yeni duvar kağıtları, temalar, yazı tipleri ve zil sesleri de getiriyor. Xiaomi, kullanıcılar arasındaki etkileşimi geliştirmek için fotoğraf yarışmaları düzenlemeye devam ediyor. Xiaomi son zamanlarda minimalist ve daha güzel arka planlar getirmek için 204 yeni düz renkli duvar kağıtları tanıttı.

Xiaomi Farklı Çeşitte Yeni Duvar Kağıtlarını Tanıttı!

Xiaomi, saf mavi, nemli mavi, yeşil, zarif mavi, yeşil ve diğerleri gibi renkler de dahil olmak üzere bir dizi düz renk ekledi. Her doğal renk için çok fazla varyasyon vardır ayrıca yeşil, pembe, kırmızı ve mavi palet renkleri dahil olmak üzere geleneksel Çin renklerini içerir.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Xiaomi Farklı Çeşitte Yeni Duvar Kağıtlarını Tanıttı! Xiaomi Farklı Çeşitte Yeni Duvar Kağıtlarını Tanıttı! Xiaomi Farklı Çeşitte Yeni Duvar Kağıtlarını Tanıttı!

Minimalist bir görünüm elde etmek için yeni duvar kağıtları widget’larla birlikte kullanılabilir. Ana ekrandaki temiz ve net görünüm, kullanıcıların verimliliğini daha da artıracak. Bu farklı düz renkli duvar kağıtları, kişiselleştirmeler için daha büyük bir alan sağlar. Bu duvar kağıtları yakında Xiaomi tema mağazasından yüklenebilecek.

 

Göz atın:   A101, Xiaomi Elektrikli Scooter Satıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu