Oyun HaberleriTeknoloji HaberleriXbox Haberleri

Xbox One’dan Kötü Haber Geldi!

Microsoft’un oyun konsolu olan Xbox’ın ilk üyelerinden Xbox One’ın satışları durduruldu. Microsoft’dan açıklanan durum detayları aşağıda.

Xbox’ın konsol dünyasında pazarda Xbox One S ve Xbox One X oyun konsolları yer alacak. güçlü donanıma sahip Xbox One X modelinin gelişini düşünerek orijinal Xbox One’ın satışını durdurmuş durumda. Xbox One’ı almak isteyenler için son stoklardan alabilir yada ikinci el Xbox One alabilirler.

Xbox One, bundan 4 yıl önce PlayStation 4 oyun konsolundan 100 dolar daha pahalı bir şekilde piyasaya çıktığının da altını çizelim. Geçen sene ise Xbox One S satışa sunulmuştu. Xbox One S‘in en dikkat çeken özelliklerinden biri Beyaz kasa ve ince bir kasaya sahip olmasıydı.

Ön Siparişte En Çok Satılan: Xbox One X

Bu dönemde Xbox 360 üretimine de son verildi. Geçen hafta en son model olan Xbox One X‘in ön siparişlerinde bugüne kadar en çok satılan Xbox One modeli olduğununda altını çizmek gerektiğini düşünüyoruz. Microsoft, bundan böyle Xbox One S ile gelişmiş Xbox One X modeline daha da çok ağırlık vermesi bekleniyor.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı