TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Xbox One’dan Kötü Haber Geldi!

Xbox One’dan Kötü Haber Geldi!


Microsoft’un oyun konsolu olan Xbox’ın ilk üyelerinden Xbox One’ın satışları durduruldu. Microsoft’dan açıklanan durum detayları aşağıda.

Xbox’ın konsol dünyasında pazarda Xbox One S ve Xbox One X oyun konsolları yer alacak. güçlü donanıma sahip Xbox One X modelinin gelişini düşünerek orijinal Xbox One’ın satışını durdurmuş durumda. Xbox One’ı almak isteyenler için son stoklardan alabilir yada ikinci el Xbox One alabilirler.

Xbox One, bundan 4 yıl önce PlayStation 4 oyun konsolundan 100 dolar daha pahalı bir şekilde piyasaya çıktığının da altını çizelim. Geçen sene ise Xbox One S satışa sunulmuştu. Xbox One S‘in en dikkat çeken özelliklerinden biri Beyaz kasa ve ince bir kasaya sahip olmasıydı.

Ön Siparişte En Çok Satılan: Xbox One X

Bu dönemde Xbox 360 üretimine de son verildi. Geçen hafta en son model olan Xbox One X‘in ön siparişlerinde bugüne kadar en çok satılan Xbox One modeli olduğununda altını çizmek gerektiğini düşünüyoruz. Microsoft, bundan böyle Xbox One S ile gelişmiş Xbox One X modeline daha da çok ağırlık vermesi bekleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Smart speaker sales will eventually hit a wall – report

Buğra Noyan

Tablet Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken İpuçları

Buğra Noyan

Google Play Store’a Sonunda Karanlık Mod Geldi!

Hüseyin Ceylan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.