Xbox One X Project Scorpio Edition Sızdı!

Microsoft’un popüler oyun konsolu olan Xbox’ın farklı bir modeli ortaya çıktı. Xbox One X Project Scorpio Edition’ın detyalarına bakalım.

donanım açısından en güçlü konsolu olan Xbox One X yakın zamanda sahneye çıkacak. Xbox One X, Gamescom’da bir kez daha sahneye çıkmak için hazırlanıyor. Ama Xbox One X sahneye çıkmadan ondan önce Project Scorpio adını alan konsolun yeni bir sürümü daha ortaya çıktı.

Microsoft’un yeni konsolu olacak. Tahminlerimize göre Microsoft firması, Xbox One X Project Scorpio Edition‘dan sınırlı bir sayıda üretilecek. Microsoft ve Doritos firmalarının iş ortaklığı ile ünlü cips firması Doritos, Power adını alan yeşil renkli ve paketinde Xbox One X bulunan cipsleri piyasaya sürecek. Xbox One X, Amerika’da 500 dolar, Avrupa’da ise 500 euro fiyat etiketleri ile oyun raflarında yer alması beklenirken ülkemizde ki fiyatı henüz daha belirlenmemiş. Xbox One X, 2000 ile 2500 TL fiyat etiketleri arasında bir aralığa sahip olması bekleniyor.

Xbox One X Project Scorpio Edition Sızdı! Xbox One X Project Scorpio Edition Sızdı!

Göz atın:   (160 TL) Bu Zamanda Bu Fiyata Gaming Mouse! AOC GM500 İnceleme
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu