TeknoDiot.com
   
     

Xbox One X Project Scorpio Edition Sızdı!

Xbox One X Project Scorpio Edition Sızdı! Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri

Microsoft’un popüler oyun konsolu olan Xbox’ın farklı bir modeli ortaya çıktı. Xbox One X Project Scorpio Edition’ın detyalarına bakalım.

donanım açısından en güçlü konsolu olan Xbox One X yakın zamanda sahneye çıkacak. Xbox One X, Gamescom’da bir kez daha sahneye çıkmak için hazırlanıyor. Ama Xbox One X sahneye çıkmadan ondan önce Project Scorpio adını alan konsolun yeni bir sürümü daha ortaya çıktı.

Microsoft’un yeni konsolu olacak. Tahminlerimize göre Microsoft firması, Xbox One X Project Scorpio Edition‘dan sınırlı bir sayıda üretilecek. Microsoft ve Doritos firmalarının iş ortaklığı ile ünlü cips firması Doritos, Power adını alan yeşil renkli ve paketinde Xbox One X bulunan cipsleri piyasaya sürecek. Xbox One X, Amerika’da 500 dolar, Avrupa’da ise 500 euro fiyat etiketleri ile oyun raflarında yer alması beklenirken ülkemizde ki fiyatı henüz daha belirlenmemiş. Xbox One X, 2000 ile 2500 TL fiyat etiketleri arasında bir aralığa sahip olması bekleniyor.

Xbox One X Project Scorpio Edition Sızdı! Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri   Xbox One X Project Scorpio Edition Sızdı! Oyun Haberleri Teknoloji Haberleri Xbox Haberleri