Xbox One X Alana PUBG Bedava

İki hafta boyunca Xbox One X alanlara PUBG hediye edilecek. İşte konu hakkında tüm detaylar haberimizde.

Steam‘de en çok satan oyunlar arasında çok kısa zamanda yer edinen yapımlardan biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, geçen haftaların başında konsollar için de çıkışını yaptı. Bu konsollardan bir tanesi de Microsoft’un sevilen oyun konsolu Xbox One X modeli.  Xbox One’da epey popüler olan PUBG, aynı zamanda yeni bir kampanyayla da oyuncuları kendine çekmeye çalışıyor. Xbox One sahibi olmayanlar, kısa bir süre boyunca yeni Xbox One X’i aldıklarında yanında PUBG de verilecek.

https://teknodiot.com/pubgnin-xbox-surumunde-gizli-bir-grafik-ayar-menusu-var-7729.html

Xbox One X Alana PUBG Bedava

Xbox One X alana PUBG bedava kampanyası belli ülkelerde geçerli. Kampanya 17 Aralık tarihi itibariyle başlayacak ve belli bölgelerde Xbox One X satın alanlara ücretsiz olarak PUBG oyunu verilecek. 17 Aralık tarihinde başlayan kampanya sadece 31 Aralık’a kadar sürüyor. Yani ay sonu gelmeden bedava PUBG oyun kodunu kullanmanız şart. PUBG şu anda Xbox One’da Xbox Game Preview programıyla birlikte Erken Erişim aşamasında. Normalde oyun 30 dolara satılırken, PC üzerinde de ilk başta bu fiyata sahipti fakat görünüşe göre PUBG PC’nin aksine Xbox One’da aynı performansı vermiyor.

Göz atın:   PUBG, 5 Nisan Güncelleme Notları
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu