TeknoDiot
     
     
     

X299 İçin En Performanslı DDR4 Bellek

X299 İçin En Performanslı DDR4 Bellek

Daha önce sadece sıvı nitrojen soğutma ve üst seviye hız aşırtma ile ulaşılabilen DDR4-4600MHz!

G.Skill tarafından üst düzey performans sunacak yepyeni bir bellek kiti duyurulduIntel X299 HEDT platformunda çift kanal olarak çalışması için geliştirilen Trident Z DDR4-4600MHz CL19 bellek kiti tam bir canavar.

DDR4 bellekte sertifikalı 4600MHz

Özenle seçilmiş yüksek kaliteli Samsung B-die IC bileşenlerle üretildiğinin altı çizilen G.Skill Trident Z DDR4-4600MHz CL19 16 GB bellek kiti, gümüşve siyah renkteki alüminyum ısı dağıtıcılara sahip. Kasa modifikasyonu yapmayı sevenlere üzecek olan şey ise şirketin bu modelde RGB LED sunmaması olmuş.

İki adet 8 GB bellekle toplamda 16 GB kapasitenin tek seçenek olarak sunulduğu bu Trident Z bellek kiti, çoğu kullanıcı için oldukça yeterli miktarda. Öte yandan hız aşırtma ile ulaşılabildiğini, ancak bu XMP 2.0 uyumlu bellek kitinin 1.5V ile CL19-23-23-43 şeklinde çalışacak sertifikaya sahip olduğunu vurguluyor.

G.Skill, bu yeni Trident Z bellek kitinin Eylül ayı sonunda çıkacağını ifade ederken fiyat konusundaysa herhangi bir açıklama yapmış değil.

X299 İçin En Performanslı DDR4 Bellek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yeni iPhone Modellerinin AnTuTu Sonuçları Belli Oldu!

Yusuf Karcılar

LG K41S, K51S ve K61 Resmi Olarak Tanıtıldı!

Hüseyin Ceylan

Honor 20 ve Honor 20 Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.