«
  1. Ana sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Wolfteam Kavgası Ölüm ile Sonuçlandı!

Wolfteam Kavgası Ölüm ile Sonuçlandı!

Wolfteam Kavgası Ölüm ile Sonuçlandı!

Türkiye’nin en çok tercih edilen MMOFPS oyunlarından birisi olan Wolfteam oyunu yüzünden kavga sonucunda 1 öğrenci hayatını kaybetti.

Yerel basında paylaşılan habere göre, iki lise öğrencisi arasında çıkan ve cinayetle sonuçlanan bir kavga ile gündeme geldi. Kavgaya sebep olan Wolfteam oyunu oldu. İstanbul Esenyurt’ta yaşayan iki arkadaş, Wolfteam yüzünden internet kafede başlayana kavgaları malesef kötü sonuçla bitti. Paylaşılan habere göre Oyunda yaptıkları hatalar nedeniyle iki öğrenci arasında çıkan tartışma, sosyal medya üzerinden küfürleşmeye kadar gitti.

[ilgiliicerik icerik_id=”10874″]

Wolfteam Kavgası Ölüm ile Sonuçlandı!

Daha sonra akşama doğru iki arkadaş buluştular ve kavga tekrar alevlendi ama öğrencilerden R.A’nın yanında getirdiği bıçağı Y.E.Ş’nin boğazına ve koluna sapladığı ortaya çıktı. Ancak öğrenciye hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olaydan kısa bir süre sonra polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan 16 yaşındaki R.A. ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *