«
Windows 10'a Yeni Bir Güncelleme Geliyor Bilgisayar Haberleri Windows Haberleri Yazılım Haberleri

Microsoft’un en son çıkardığı işletim sistemi Windows 10 çıktığı zamandan bu zamana özenli bir şekilde güncelleme alıyor. Windows 10 için yakın zaman içerisinde bir yeni güncelleme daha yayınlanacak. İşte gelecek güncelleme ile ilgili tüm detaylar.

en çok üzerinde durulan ise Spring Creator Güncellemesiydi ancak o güncelleme ertelenmişti. Diğer taraftan ise Windows 10’da yer alan Microsoft Edge tarayıcı sayesinde Windows 10 Nisan Güncellemesi adı ortaya çıktı.

Windows 10 Yeni Güncellemenin İsmi Belli Oldu!

[ilgiliicerik icerik_id=”15574″]

Windows 10 Yapı 17134 ile birlikte Edge internet tarayıcısı başlangıç sayfasında Windows 10 özellik güncellemesi adının Nisan Güncellemesi olduğu netleşti. Nisan ayının sonlarına yaklaşmış bulunuyoruz. Windows Insider Redstone 4 yapıları ön izleme sürümü için sunucu taraflı gerçekleştirilen güncelleme ile Windows Zaman Tüneli de dahil güncellemenin yeniliklerinin görülmesi mümkün.

Windows 10'a Yeni Bir Güncelleme Geliyor Bilgisayar Haberleri Windows Haberleri Yazılım Haberleri

Şunu belirtmeliyiz ki Microsoft cephesinden Windows 10 güncellemesiyle ilgili henüz resmi bir açıklama olmadığını belirtelim. Spring Creator Güncellemesi Microsoft tarafından ertelenmişti. Spring Creators Güncellemesi ve Spring Güncellemesi isimleri artık arka plana atıldı diyebiliriz. Microsoft, Windows 10 için bir ay adını en son ilk büyük güncellemesi olan Sürüm 1511 ile kullandığını söylemekte fayda var. Son olarak Windows 10 güncellemelerinin her yıl Nisan ve Eylül aylarında gerçekleştirilmesinin planlandığı da ortaya çıktı.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *