Windows 10 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Windows 10 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı, İşte Güncellemenin Detayları

Abone Ol 

Dünyanın yazılım devi Microsoft’un işletim sistemi olan Windows 10’a yeni bir güncelleme geldi ve peki bu güncelleme de neler değişecek? İşte yeni Windows 10 güncellemesinin tüm detayları.

Microsoft, Windows 10’da yaşanan sorunları güncellemeler yollayarak çözmede kararlı duruyor. Peki ne gibi hatalar düzeltildi. Windows 10 güncellemesi ile düzeltilen hatalar haberimizde. Microsoft, uzun zamandır Spring Creators güncellemesi üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyordu.

[ilgiliicerik icerik_id=”10766″]

Nisan ayında yayınlanmasını beklediğimiz Spring Creators’tan önce bugün Windows 10 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncellemenin ismi topluluk güncellemesi olarak adlandırıldı. KB4088891 yapı numarası ile sistemdeki bir çok hata düzeltiliyor. Peki KB4088891 yapı numarası ile gelen güncellemede ne gibi hatalar düzeltildi, işte;

  • Windows Şerit denetiminde bir GDI tanıtıcı sızıntısı sorunu giderildi.
  • Bir sürücünün BitLocker şifre çözme veya şifrelemesi sırasında, Şifreleme Dosya Sistemi (EFS) ile korunan dosyaların bozulma sorunu düzeltildi.
  • Ek SSD’ler için stornvme desteği eklendi.
  • Uzaktan Yardım oturumu sırasında Japonca klavye düzeninin düzgün çalışmama sorunu düzeltildi.
  • Çeşitli üçüncü taraf yayınlama araçları kullanılarak oluşturulan arka planlar içeren PDF belgelerini Microsoft Edge’de işleme sorunu giderildi.
  • Güncellemeyi Ayarlar>Güncelleme ve Gizlilik bölümünden yükleyebilirsiniz.
Göz atın:   Kullanıcılar Windows 95'i Windows 10'dan Çok Daha Net Buluyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu