TeknoDiot
     
     
     

Windows 10 İçin Beklenen Güncelleme Ertelendi!

Windows 10 İçin Beklenen Güncelleme Ertelendi!

Spring Creators adı verilen Windows 10 güncellemesi teknik sorunlar yaşandığı için ertelendi. İşte ertelenen güncelleme hakkında tüm detaylar.

Belirlenen hatların giderilmesinden sonra yayınlanmasını savunan Windows Insiders Programı yöneticileri hatalı güncelleme sunmak yerine güncellemenin çıkış tarihini ertelemenin çok daha iyi bir karar olduğunu belirterek kullanıcıların başını en çok ağrıtan hata olan Mavi Ekran sorunu bu kararı vermelerindeki en büyük etkenlerden biri olduğunu sözlerine ekledi.

Windows 10 İçin Beklenen Güncelleme Ertelendi!

Bu güncellemenin normal şartlarda 10 Nisan tarihinde kullanıcılara sunulması planlanmıştı. Şirket Windows 10 Insider Ön İzleme Yapısı 17134 yerine daha farklı bir Windows 10 yapısı oluşturma üzerinde çalışıyor. Bunun dışında en önemli konu olan Mavi Ekran sorunu üzerinde çalışmalarına devam edecek olan şirketin bu güncellemeyi ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


MSI, Radeon RX 590 Armor Ekran Kartlarını Tanıttı

Buğra Noyan

A101 Durmuyor! Ucuz Işıklı Oyuncu Ekipmanı Satacak!

Buğra Noyan

Windows Format Sonrası Oluşan “windows.old” Dosyası Nasıl Silinir?

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.