«
Windows 10 İçin Beklenen Güncelleme Ertelendi! Bilgisayar Haberleri Windows Haberleri Yazılım Haberleri

Spring Creators adı verilen Windows 10 güncellemesi teknik sorunlar yaşandığı için ertelendi. İşte ertelenen güncelleme hakkında tüm detaylar.

Belirlenen hatların giderilmesinden sonra yayınlanmasını savunan Windows Insiders Programı yöneticileri hatalı güncelleme sunmak yerine güncellemenin çıkış tarihini ertelemenin çok daha iyi bir karar olduğunu belirterek kullanıcıların başını en çok ağrıtan hata olan Mavi Ekran sorunu bu kararı vermelerindeki en büyük etkenlerden biri olduğunu sözlerine ekledi.

Windows 10 İçin Beklenen Güncelleme Ertelendi! Bilgisayar Haberleri Windows Haberleri Yazılım Haberleri

Bu güncellemenin normal şartlarda 10 Nisan tarihinde kullanıcılara sunulması planlanmıştı. Şirket Windows 10 Insider Ön İzleme Yapısı 17134 yerine daha farklı bir Windows 10 yapısı oluşturma üzerinde çalışıyor. Bunun dışında en önemli konu olan Mavi Ekran sorunu üzerinde çalışmalarına devam edecek olan şirketin bu güncellemeyi ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.


Bir Cevap Yaz

Adil Anıl Öktem Hakkında

Adil Anıl Öktem

Adil Anıl Öktem

Afyon Kocatepe Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Mezunuyum. Teknoloji ve oyunlara fazlasıyla ilgili ayrıca yazmayı seven biriyim.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *