Windows İçin Beklenen Güncelleme Ertelendi!

Windows 10 İçin Beklenen Güncelleme Ertelendi!

Abone Ol 

Spring Creators adı verilen Windows 10 güncellemesi teknik sorunlar yaşandığı için ertelendi. İşte ertelenen güncelleme hakkında tüm detaylar.

takipçi satın al
takipçi satın al

Belirlenen hatların giderilmesinden sonra yayınlanmasını savunan Windows Insiders Programı yöneticileri hatalı güncelleme sunmak yerine güncellemenin çıkış tarihini ertelemenin çok daha iyi bir karar olduğunu belirterek kullanıcıların başını en çok ağrıtan hata olan Mavi Ekran sorunu bu kararı vermelerindeki en büyük etkenlerden biri olduğunu sözlerine ekledi.

Windows 10 İçin Beklenen Güncelleme Ertelendi!

Bu güncellemenin normal şartlarda 10 Nisan tarihinde kullanıcılara sunulması planlanmıştı. Şirket Windows 10 Insider Ön İzleme Yapısı 17134 yerine daha farklı bir Windows 10 yapısı oluşturma üzerinde çalışıyor. Bunun dışında en önemli konu olan Mavi Ekran sorunu üzerinde çalışmalarına devam edecek olan şirketin bu güncellemeyi ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

Göz atın:   Black Desert Güncellenmeye Devam Ediyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL