Wikipedia Türkiye'yi Özlemeye Başladı!

Wikipedia Türkiye’yi Özlemeye Başladı!

Abone Ol 

Wikipedia geçtiğimiz yılda yasaklanmış ve internet kullanıcıları tarafından çok tepki çekmişti.. Şimdi ise uzun bir aradan sonra WikipediaWe Miss Turkey” adında bir Hastag açıp profil resmine kocaman bir kırmızı yazı astı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bu olay sadece Türkleri değil, tüm dünyadaki insanların ilgisini çekti..

İşte Wikipedia’nın Paylaşımı!

Wikipedia Türkiye'yi Özlemeye Başladı!

Wikipedia Nedir?

2001 yılında kurulan Wikipedia, kullanıcılar tarafından ortaklaşa oluşturulan ve birçok dilde içeriğin olduğu ücretsiz bir internet ansiklopedisi olarak internetin en çok ziyaret edilen web siteleri arasında yer alıyor. Bu site milyonlarca internet kullanıcısına bilgi kaynaklığı ediyor. Bu Dünya için pek çok yerde gerekli hatta zorunlu bir site olarak görülüyor. Bu sebeple Wikipedia, oldukça önemli bir bilgi kaynak sitesidir. Bilgileri kullanıcılar tarafından değiştirilebilen lakin istenildiği gibi değiştirilemeyen (onay gerektiren) edit özelliğine sahip bir site. Bu yönden güncel bilgiler vermektedir..

Göz atın:   YouTube'dan Bir Yeni Özellik Geliyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu