TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » WhatsApp’tan Android Kullanıcılarını Sevindirecek Özellik

WhatsApp’tan Android Kullanıcılarını Sevindirecek Özellik

WhatsApp'tan Android Kullanıcılarını Sevindirecek Özellik

WhatsApp’tan Android kullanıcılarını sevindirecek bir haber geldi. WhatsApp Android kullanıcıları için harika özellikler geliyor.

WhatsApp‘tan Android kullanıcılarını sevindirecek haber. Test aşamasında olan 4 farklı özellik platformun Android sürümleri için geliyor. Özellikler genellikle engellediğiniz kişiler için geçerli.  Artık engellediğiniz kişinin üzerine gelip basılı tutarak engelini kaldırabilir ve yeniden mesaj yollayabilirsiniz. Daha da kolay hale getirmekte.

WhatsApp'tan Android Kullanıcılarını Sevindirecek Özellik

Aslında olay şöyle kişileri kolayca konuşma grubunuza ekleyebileceksiniz. Ancak durumu özetlemek gerekirse bunun için onları illaki eklemiş olmanız gerekmeyecek. Sadece bir davet linki ile sorun çözülecek. Bir başka özellik ise “Raporlamak için salla” özelliği bu özellik bazı Android cihazlardaki arka planlardaki uygulamaları kapatmak için sallamanız gerekiyordu. Aynı özelliğe benzerde WhatsApp’a geliyor. Telefonunuzu sallayarak WhatsApp ile iletişime geçecek o anda yaşanan sorunu kolayca bildirebileceksiniz.

WhatsApp Android İçin Admin Ayarları

Diğer gelecek özellikler arasında da Admin olacaksınız desek. Admin Ayarları olarak geçiyor ancak Yönetici Ayarları olarak da anılmakta. Bu özellik ile birlikte gruplarda çok daha fazla özelleştirme yapabilecek, seçtiğiniz kişilere toplu mesaj atabileceksiniz. Şuanlık özellikler ile verilen bilgiler bu kadar ancak şu Admin ayarları ile daha çok özelliğe sahip olacağız gibi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi Black Shark 3 Özellikleri Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Craigslist, App Store’da iOS Cihazlar İçin Resmi Uygulamasını Paylaştı!

Yusuf Karcılar

Samsung Bir Sonraki Katlanabilir Telefon Galaxy Bloom Olarak Adlandırılacak

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.