WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okunur?

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okunur?

Dünyada 1 milyar kullanıcısı bulunan en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta silinen mesajları nasıl okuruz?

WhatsApp kullanıcılarına sunduğu yeni bir özellikle birlikte birine veya grupta gönderdiğiniz mesajı silmek istiyordunuz ve bunu yeni gelen özellike yapabiliyorsunuz. Silinen mesajı tekrar okuma imkanı var. Yeni özellik ile birlikte gönderdiğiniz mesajları karşınızdaki kişi okumadan silmek mümkün hale getiriyor.

Ancak bu özellik o kadar da iyi değil. Karşı tarafın sildiği mesajı okuyabiliyorsunuz. WhatsApp‘da bu büyük bir açık kesinlikle. Aslında WhatsApp’da suç yok Android işletim sisteminde yer alan bir açık. iOS’da böyle bir sorun yok. Peki bu silinen mesajları siz daha okumadan silindiği için bu mesajları nasıl tekrar, nasıl okuruz.

Android Telefonunuzun Ekranını PC’ye Yansıtarak Kullanın (REHBER)

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okunur?

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okuruz?

İlk olarak burada yer alan “Notification History” adındaki uygulamayı indiriyoruz. Uygulama Android telefonunuza indirildikten sonra Notification History, bildirim geçmişini tarıyor. Taramadan sonra her hangi bir uygulamadan silinen bir bildirim varsa hemen size göstermekte ve size gönderilen ancak daha sonra silinen mesajları, tüm mesajları bir uygulamadan haberdar olabiliyorsunuz. WhatsApp’ın mesaj silme özelliğini işlevsiz hale getiren bu açık Android’in gelecek güncellemelerinde kapatılacak gibi duruyor. Android açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olmasıyla birlikte bu tür sorunlar her zaman karşılaşmakta.

Buğra Noyan

TeknoDiot’un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register