WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okunur? - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okunur?

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okunur?

Dünyada 1 milyar kullanıcısı bulunan en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta silinen mesajları nasıl okuruz?

WhatsApp kullanıcılarına sunduğu yeni bir özellikle birlikte birine veya grupta gönderdiğiniz mesajı silmek istiyordunuz ve bunu yeni gelen özellike yapabiliyorsunuz. Silinen mesajı tekrar okuma imkanı var. Yeni özellik ile birlikte gönderdiğiniz mesajları karşınızdaki kişi okumadan silmek mümkün hale getiriyor.

Ancak bu özellik o kadar da iyi değil. Karşı tarafın sildiği mesajı okuyabiliyorsunuz. WhatsApp‘da bu büyük bir açık kesinlikle. Aslında WhatsApp’da suç yok Android işletim sisteminde yer alan bir açık. iOS’da böyle bir sorun yok. Peki bu silinen mesajları siz daha okumadan silindiği için bu mesajları nasıl tekrar, nasıl okuruz.

https://teknodiot.com/android-telefonunuzun-ekranini-pcye-yansitarak-kullanin-6035.html

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okunur?

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okuruz?

İlk olarak burada yer alan “Notification History” adındaki uygulamayı indiriyoruz. Uygulama Android telefonunuza indirildikten sonra Notification History, bildirim geçmişini tarıyor. Taramadan sonra her hangi bir uygulamadan silinen bir bildirim varsa hemen size göstermekte ve size gönderilen ancak daha sonra silinen mesajları, tüm mesajları bir uygulamadan haberdar olabiliyorsunuz. WhatsApp’ın mesaj silme özelliğini işlevsiz hale getiren bu açık Android’in gelecek güncellemelerinde kapatılacak gibi duruyor. Android açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olmasıyla birlikte bu tür sorunlar her zaman karşılaşmakta.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Koronavirüs Nedeniyle Evden Çalışanlar İnternet Trafiğini 3 Kat Artırdı

Buğra Noyan

Meizu M5 Note ve Meizu M5s, Türkiye’de Resmi Olarak Satışta!

Buğra Noyan

Meizu 16s Pro Ön Siparişleri Lansman Öncesinde Başlıyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.