WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okunur? - TeknoDiot.com

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okunur?

Abone Ol 

Dünyada 1 milyar kullanıcısı bulunan en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta silinen mesajları nasıl okuruz?

takipçi satın al
takipçi satın al

WhatsApp kullanıcılarına sunduğu yeni bir özellikle birlikte birine veya grupta gönderdiğiniz mesajı silmek istiyordunuz ve bunu yeni gelen özellike yapabiliyorsunuz. Silinen mesajı tekrar okuma imkanı var. Yeni özellik ile birlikte gönderdiğiniz mesajları karşınızdaki kişi okumadan silmek mümkün hale getiriyor.

Ancak bu özellik o kadar da iyi değil. Karşı tarafın sildiği mesajı okuyabiliyorsunuz. WhatsApp‘da bu büyük bir açık kesinlikle. Aslında WhatsApp’da suç yok Android işletim sisteminde yer alan bir açık. iOS’da böyle bir sorun yok. Peki bu silinen mesajları siz daha okumadan silindiği için bu mesajları nasıl tekrar, nasıl okuruz.

https://teknodiot.com/android-telefonunuzun-ekranini-pcye-yansitarak-kullanin-6035.html

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okunur?

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Tekrar Nasıl Okuruz?

İlk olarak burada yer alan “Notification History” adındaki uygulamayı indiriyoruz. Uygulama Android telefonunuza indirildikten sonra Notification History, bildirim geçmişini tarıyor. Taramadan sonra her hangi bir uygulamadan silinen bir bildirim varsa hemen size göstermekte ve size gönderilen ancak daha sonra silinen mesajları, tüm mesajları bir uygulamadan haberdar olabiliyorsunuz. WhatsApp’ın mesaj silme özelliğini işlevsiz hale getiren bu açık Android’in gelecek güncellemelerinde kapatılacak gibi duruyor. Android açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olmasıyla birlikte bu tür sorunlar her zaman karşılaşmakta.

Göz atın:   Gelecek Yıllarda iPhone Bataryaları Değişebilir!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu