TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » İnternet Haberleri » WhatsApp’a YouTube Desteği Geldi

WhatsApp’a YouTube Desteği Geldi


En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a yenilikler gelmeye devam ediyor. Bu seferde WhatsApp’a YouTube desteği geldi.

WhatsApp, dünyada en çok kullanılan sosyal medya, mesajlaşma uygulaması. Dünya genelinde 1 milyara yakın kişi WhatsApp kullanıyor. Facebook, WhatsApp’ı satın aldıktan sonra bir çok yeniliklere kavuşan WhatsApp uygulaması bir yeniliğe daha kavuştu.

Motorola Moto E5 Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı!

Popüler video izleme platformu YouTube’da bir videoyu arkadaşınızla veya yakın çevrenizde bir kişiye paylaşıldığı zaman YouTube uygulamasına gitmeden izleyebiliyorsunuz. WhatsApp‘ın v2.18.11 güncelleme versiyonu ile birlikte gelen bu özellik sayesinde kolayca videolarınızı izleyebilir, ayrıca YouTube uygulamasına gitmeden de tam ekran moduna videoları alabilirsiniz. Şunu da hatırlatmakta fayda var. WhatsApp, v2.18.11 güncellemesi ülkeler arası part part yayınlanmaktadır.

Bugün gelmezse yarın gelir gibi düşünebiliriz. Yeni güncelleme yayınlanınca hem App Store’dan hemde Play Store’dan WhatsApp’ı güncelleyebilirsiniz. Ayrıca YouTube videoları izlerken sadece ilgili sohbet penceresinde kalmanız gibi bir şartta bulunmuyor.

WhatsApp'a YouTube Desteği Geldi

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Oyunculara Müjde: XPG Oyuncu Ekipmanlarında Büyük İndirim

Buğra Noyan

OnePlus Nord’un Özellikleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Huawei Mate 10 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Furkan Sarı 28 Ocak 2018 at 19:16

Bu tür haberler almak biz kullanıcıları çok pozitif etkiliyor.. Bu tür haberler beni mutlu ediyor açıkçası.. 😀

Cevap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.