TeknoDiot.com
   
     

WhatsApp’a YouTube Desteği Geldi

WhatsApp'a YouTube Desteği Geldi İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a yenilikler gelmeye devam ediyor. Bu seferde WhatsApp’a YouTube desteği geldi.

WhatsApp, dünyada en çok kullanılan sosyal medya, mesajlaşma uygulaması. Dünya genelinde 1 milyara yakın kişi WhatsApp kullanıyor. Facebook, WhatsApp’ı satın aldıktan sonra bir çok yeniliklere kavuşan WhatsApp uygulaması bir yeniliğe daha kavuştu.

Motorola Moto E5 Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı!

Popüler video izleme platformu YouTube’da bir videoyu arkadaşınızla veya yakın çevrenizde bir kişiye paylaşıldığı zaman YouTube uygulamasına gitmeden izleyebiliyorsunuz. WhatsApp‘ın v2.18.11 güncelleme versiyonu ile birlikte gelen bu özellik sayesinde kolayca videolarınızı izleyebilir, ayrıca YouTube uygulamasına gitmeden de tam ekran moduna videoları alabilirsiniz. Şunu da hatırlatmakta fayda var. WhatsApp, v2.18.11 güncellemesi ülkeler arası part part yayınlanmaktadır.

Bugün gelmezse yarın gelir gibi düşünebiliriz. Yeni güncelleme yayınlanınca hem App Store’dan hemde Play Store’dan WhatsApp’ı güncelleyebilirsiniz. Ayrıca YouTube videoları izlerken sadece ilgili sohbet penceresinde kalmanız gibi bir şartta bulunmuyor.

WhatsApp'a YouTube Desteği Geldi İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

 


1 yorum

Avatar
Furkan Sarı 28 Ocak 2018 at 19:16

Bu tür haberler almak biz kullanıcıları çok pozitif etkiliyor.. Bu tür haberler beni mutlu ediyor açıkçası.. 😀

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.