WhatsApp’a YouTube Desteği Geldi

En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a yenilikler gelmeye devam ediyor. Bu seferde WhatsApp’a YouTube desteği geldi.

WhatsApp, dünyada en çok kullanılan sosyal medya, mesajlaşma uygulaması. Dünya genelinde 1 milyara yakın kişi WhatsApp kullanıyor. Facebook, WhatsApp’ı satın aldıktan sonra bir çok yeniliklere kavuşan WhatsApp uygulaması bir yeniliğe daha kavuştu.

Motorola Moto E5 Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı!

Popüler video izleme platformu YouTube’da bir videoyu arkadaşınızla veya yakın çevrenizde bir kişiye paylaşıldığı zaman YouTube uygulamasına gitmeden izleyebiliyorsunuz. WhatsApp‘ın v2.18.11 güncelleme versiyonu ile birlikte gelen bu özellik sayesinde kolayca videolarınızı izleyebilir, ayrıca YouTube uygulamasına gitmeden de tam ekran moduna videoları alabilirsiniz. Şunu da hatırlatmakta fayda var. WhatsApp, v2.18.11 güncellemesi ülkeler arası part part yayınlanmaktadır.

Bugün gelmezse yarın gelir gibi düşünebiliriz. Yeni güncelleme yayınlanınca hem App Store’dan hemde Play Store’dan WhatsApp’ı güncelleyebilirsiniz. Ayrıca YouTube videoları izlerken sadece ilgili sohbet penceresinde kalmanız gibi bir şartta bulunmuyor.

WhatsApp'a YouTube Desteği Geldi

 

Göz atın:   PUBG Mobile 0.18.0 Güncelleme Notları (Yeni Silah P90 ve Çılgın Miramar!)
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. Bu tür haberler almak biz kullanıcıları çok pozitif etkiliyor.. Bu tür haberler beni mutlu ediyor açıkçası.. 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu