TeknoDiot
   
   

WhatsApp’a Yeni Özellik Daha Yolda!

WhatsApp'a Yeni Özellik Daha Yolda!

WhatsApp için önemli yeni bir özellik yolda diyebiliriz. Kullanıcılar tarafından epeyce beğenilecek gibi duruyor. WhatsApp yeni sürümü ile bomba bir özelliğin geldiği ortaya çıktı.

Dünaynın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın sürüm numarasını 2.18.123‘e yükseltirken, gelen yeniliklerin ana uygulamaya gelip, gelmeyeceği şu an bilinmiyor. Tabi durum bu böyle olunca beta programına gelen güncellemeler, güncel sürümü kullananlara da sunulmuyor. Beta kullanıcısıysanız erkenden güncellemeleri alıyorsunuz tabi ki.

[ilgiliicerik icerik_id=”11336″]

WhatsApp'a Yeni Özellik Daha Yolda!

WhatsApp’ta birisine sesli mesaj kaydı yaparken, artık başka işleriniz bu özelliği etkilemeyecek. Kayıt sırasında olası aramalar ve bildirimler gibi kaydı durduran etmenlerle karşılaşıldığında, WhatsApp sesli mesajınızı kaydedecek,böylece yeni bir tane daha kayıt yaparken zorlanmayacaksınız. WhatsApp’a gelecek yeni özellikleri erkenden kullanmak isterseniz buradan beta programına dahil olabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15501″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.