WhatsApp'a Yeni Özellik Daha Yolda!

WhatsApp’a Yeni Özellik Daha Yolda!

Abone Ol 

WhatsApp için önemli yeni bir özellik yolda diyebiliriz. Kullanıcılar tarafından epeyce beğenilecek gibi duruyor. WhatsApp yeni sürümü ile bomba bir özelliğin geldiği ortaya çıktı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Dünaynın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın sürüm numarasını 2.18.123‘e yükseltirken, gelen yeniliklerin ana uygulamaya gelip, gelmeyeceği şu an bilinmiyor. Tabi durum bu böyle olunca beta programına gelen güncellemeler, güncel sürümü kullananlara da sunulmuyor. Beta kullanıcısıysanız erkenden güncellemeleri alıyorsunuz tabi ki.

[ilgiliicerik icerik_id=”11336″]

WhatsApp'a Yeni Özellik Daha Yolda!

WhatsApp’ta birisine sesli mesaj kaydı yaparken, artık başka işleriniz bu özelliği etkilemeyecek. Kayıt sırasında olası aramalar ve bildirimler gibi kaydı durduran etmenlerle karşılaşıldığında, WhatsApp sesli mesajınızı kaydedecek,böylece yeni bir tane daha kayıt yaparken zorlanmayacaksınız. WhatsApp’a gelecek yeni özellikleri erkenden kullanmak isterseniz buradan beta programına dahil olabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15501″]
Göz atın:   Ücretsiz VPN’ler Yarardan Çok Zarar Verebilir

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!