İnternet HaberleriSosyal Medya Haberleri

WhatsApp’a Yeni Özellik Daha Yolda!

WhatsApp için önemli yeni bir özellik yolda diyebiliriz. Kullanıcılar tarafından epeyce beğenilecek gibi duruyor. WhatsApp yeni sürümü ile bomba bir özelliğin geldiği ortaya çıktı.

Dünaynın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın sürüm numarasını 2.18.123‘e yükseltirken, gelen yeniliklerin ana uygulamaya gelip, gelmeyeceği şu an bilinmiyor. Tabi durum bu böyle olunca beta programına gelen güncellemeler, güncel sürümü kullananlara da sunulmuyor. Beta kullanıcısıysanız erkenden güncellemeleri alıyorsunuz tabi ki.

[ilgiliicerik icerik_id=”11336″]

WhatsApp'a Yeni Özellik Daha Yolda! İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri

WhatsApp’ta birisine sesli mesaj kaydı yaparken, artık başka işleriniz bu özelliği etkilemeyecek. Kayıt sırasında olası aramalar ve bildirimler gibi kaydı durduran etmenlerle karşılaşıldığında, WhatsApp sesli mesajınızı kaydedecek,böylece yeni bir tane daha kayıt yaparken zorlanmayacaksınız. WhatsApp’a gelecek yeni özellikleri erkenden kullanmak isterseniz buradan beta programına dahil olabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15501″]

Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı