TeknoDiot
     
     
     

WhatsApp’a Yeni Güncelleme Geldi! İşte Detaylar

WhatsApp'a Yeni Güncelleme Geldi! İşte Detaylar

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘a yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme WhatsApp grupları için yenilikler getirmekte. İşte 13 Nisan güncellemesinin tüm detayları.

WhatsApp 4 yıl önce dünyanın en büyük sosyal medya platformu olan Facebook tarafından 19 milyar dolara satın alınmıştı. O günden bugüne WhatsApp ciddi şekilde gelişti. Halende geliştirilmekte. Dünya genelinde 1 milyara aşkın WhatsApp kullanıcısı mevcut.

[ilgiliicerik icerik_id=”15003″]

WhatsApp’a dün yani 13 Nisan saat 22:00 sıralarında yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme hem Android hemde iOS sürümleri için yayınlandığını hatırlatalım. Lafı fazla uzatmadan sizleri bu yayınlanan güncelleme ile birlikte gelen yeniliklerden bahsedelim;

  • Artık gruplara açıklama ekleyebilir, katılımcılara grubun konusunu bildirebilirsiniz. Ayrıca, bağlantı yoluyla birini gruba davet ederken de grup açıklaması görünür.
  • Sesli ve görüntülü arama arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bir arama sırasında video düğmesine dokunun.
  • Grup bilgisine giderek katılımcı listesinde arama yapabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Twitter Lite, Kullanıma Sunuldu!

Buğra Noyan

Mark Zuckerberg Canlı Yayında Yargılandı (GÜNCELLEME)

Buğra Noyan

Twitter’da Tweet Zamanlama Nasıl Yapılır? (Rehber)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.