WhatsApp’a Yeni Gelecek Olan Özellik Sızdırıldı!

Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a yeni bir özellik gelecek ve bu gelecek özelliğin sızıntıları ortaya çıktı.

Perşembe günü Whatsapp ekibi tarafından Windows Phonetelefonlar için yayınlanan bir beta güncellemesi, beraberinde yepyeni özellikler getirmişti. Ancak ilginç olan şey hemen bu özellik kaldırılmıştı. WhatsApp ekibi, beta güncellemesi daha yayınlayarak eklenilen bu özellikleri hızlıca kaldırdı.

https://teknodiot.com/pubgnin-xbox-surumunde-gizli-bir-grafik-ayar-menusu-var-7729.html

WhatsApp’a Gelecek Özellik Sızdırıldı!

Android ve iOS’dan başka mobil işletim sistemi de mevcut. Whatsapp’ın desteklediği mobil platformlardan biriside Windows Phone olduğu doğru. Windows Phone cihazlar için 2.17.342.0 beta sürümünü çıkaran firma kullanıcılara bazı yeni özellikler sunmuştu. Yayınlanan özelliklerden en çok göze çarpan, grup sohbetinde yazılan bir mesaja özel mesaj olarak yanıt verebiliyor olmaktı. Yeni özellik sayesinde gruba yazılan mesajı özel olarak yanıtlamak istediğinizde ilgili mesajı alıntılıyor ve sohbet ekranını otomatik olarak açıyordu.

Ancak bu özellik kısa zaman içinde tekrar kaldırıldı. WhatsApp ekibi, 2.17.344 beta güncellemesi ile birlikte bu özelliği kaldırmıştı. Diğer özellikle kullanılırken işte bu kaldırılan uygulama kullanılamıyor. Diğer özelliklere bakacak olursak arama ekranları için yeni bir tasarım, görüntülü konuşmadan sesli konuşmaya kolay geçiş ve gelişmiş grup ayarları. Güncellemenin Windows Phone’dan kaldırılmasıyla birlikte herkesin kafasında bir soru işareti uyandırmadı değil. Bakalım WhatsApp’ın bu yeni özellikleri iOS ve Android işletim sistemli cihazlara gelecek mi?

WhatsApp'a Yeni Gelecek Olan Özellik Sızdırıldı!

Göz atın:   Fransızlar Neden Uzaya Şarap Göndermek İstiyor?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu