«
WhatsApp'a Süper Bir Özellik Daha Geliyor İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri

Android WhatsApp için süper yeni bir özellik yolda diyebiliriz. Kullanıcılar tarafından epeyce beğenilecek gibi duruyor. WhatsApp Beta 2.18.117 sürümü ile bomba bir özelliğin geldiği ortaya çıktı.

Android WhatsApp sürümü için yeni özellik ile Android’de bildirimlere yeni bir soluk kazandırılacak desek yanlış olmaz. Yeni gelecek olan bu özelliğin biraz detaylarına bakalım isterseniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”11336″]

WhatsApp’ın yeni özelliği anlık bildirim konusunda iyileştirmeleri beraberinde getirmekte. Yeni gelecek olan bu özellik ile kişisel veya grup sohbetlerinizden gelen bildirimleri, bildirim ekranının da başa sabitleyebileceksiniz. WhatsApp’ın Pin özelliği gibi çalışacak olan yüksek öncelikli bildirim özelliği sayesinde, belirlediğiniz önemli kişilerden gelen bildirimleri asla kaçırmayacaksınız. Bu özelliğin Android 5.0 ve üzeri işletim sistemli cihazlar için yayınlanacağının altını çizelim. Bu özellik sadece Android kullanıcıları için sunulacak yani iOS kullanıcılarına sunulmayacak. Nedeni ise iOS sistemlerde Android gibi bildirim çubuğu malesef yok.

Bu özellik şuanda Beta aşamasında, ancak bu tazecik özellik tahminen haftaya Play Store‘da yayınlanacak güncelleme ile herkesin beğenisine sunulması bekleniyor. Bu Beta sürecinde bende olmak istiyorum derseniz buyurun gelin 🙂 Test etmek istiyorsanız; buradan WhatsApp Beta testlerine katılabilirsiniz.

WhatsApp'a Süper Bir Özellik Daha Geliyor İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *