TeknoDiot
     
     
     

WhatsApp’a Süper Bir Özellik Daha Geliyor

WhatsApp'a Süper Bir Özellik Daha Geliyor

Android WhatsApp için süper yeni bir özellik yolda diyebiliriz. Kullanıcılar tarafından epeyce beğenilecek gibi duruyor. WhatsApp Beta 2.18.117 sürümü ile bomba bir özelliğin geldiği ortaya çıktı.

Android WhatsApp sürümü için yeni özellik ile Android’de bildirimlere yeni bir soluk kazandırılacak desek yanlış olmaz. Yeni gelecek olan bu özelliğin biraz detaylarına bakalım isterseniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”11336″]

WhatsApp’ın yeni özelliği anlık bildirim konusunda iyileştirmeleri beraberinde getirmekte. Yeni gelecek olan bu özellik ile kişisel veya grup sohbetlerinizden gelen bildirimleri, bildirim ekranının da başa sabitleyebileceksiniz. WhatsApp’ın Pin özelliği gibi çalışacak olan yüksek öncelikli bildirim özelliği sayesinde, belirlediğiniz önemli kişilerden gelen bildirimleri asla kaçırmayacaksınız. Bu özelliğin Android 5.0 ve üzeri işletim sistemli cihazlar için yayınlanacağının altını çizelim. Bu özellik sadece Android kullanıcıları için sunulacak yani iOS kullanıcılarına sunulmayacak. Nedeni ise iOS sistemlerde Android gibi bildirim çubuğu malesef yok.

Bu özellik şuanda Beta aşamasında, ancak bu tazecik özellik tahminen haftaya Play Store‘da yayınlanacak güncelleme ile herkesin beğenisine sunulması bekleniyor. Bu Beta sürecinde bende olmak istiyorum derseniz buyurun gelin 🙂 Test etmek istiyorsanız; buradan WhatsApp Beta testlerine katılabilirsiniz.

WhatsApp'a Süper Bir Özellik Daha Geliyor

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Mesh Teknolojili WiFi Menzil Genişletici

Uğur Aydemir

WhatsApp Kullanıcıları Kimlik Avı Dolandırıcılığına Kurban Gitti

Buğra Noyan

WhatsApp’da Yeni Bir Dönem Başlıyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.