WhatsApp Yeni Özelliğe Kavuştu!

Dünyanın en popülere mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. WhatsApp sohbetleri çok daha renkli hale gelecek.

Dünyada 1 milyara aşkın kişi WhatsApp kullanıcısı, Facebook WhatsApp’ı satın aldıktan sonra daha fazla üstüne düşerek yeni özellikler eklemeye çalışıyor. SMS ile mesajlaşmayı neredeyse tarihe gömen WhatsApp’ın, küçük işletmelerin kullanımına sunduğu Business uygulaması ile işletmeleri bir araya getirmişti. WhatsApp’a yeni gelen özellikler kullanıcıların daha iyi vakit geçirmeleri için. Yeni özellik ise sticker özelliği. Bu özelliğin ne zaman mobil platformda kullanılacağı henüz bilinmiyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”10910″]

WhatsApp Yeni Özelliğe Kavuştu!

GIF ve benzeri özellikleri getiren WhatsApp yeni özellikleri de bünyesine katmaya çalışıyor. WhatsApp yeni beta sürümünde sticker (çıkartma) mağazası özelliği test edilmeye başlandı. Facebook Messenger’da ki gibi olacak. Sticker ve animasyonlardan ilk etapta 6 tane yer alacağı ve bunların Whatsapp kullanıcıları için ücretsiz olacağı düşünülüyor. Emojiden sıkılan kişiler sticker’ların tadına bakacak diyebiliriz. WhatsApp’da olacak olan yüzlerce farklı sticker sayesinde sohbet sırasında kullanıcıların kendini daha iyi bir şekilde ifade edebilmesi sağlanabiliyor.

 

Göz atın:   WhatsApp'ta Numarayı Kaydetmeden Mesaj Nasıl Gönderilir?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu