TeknoDiot
     
     
     

WhatsApp Yeni Özelliğe Kavuştu!

WhatsApp Yeni Özelliğe Kavuştu!

Dünyanın en popülere mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. WhatsApp sohbetleri çok daha renkli hale gelecek.

Dünyada 1 milyara aşkın kişi WhatsApp kullanıcısı, Facebook WhatsApp’ı satın aldıktan sonra daha fazla üstüne düşerek yeni özellikler eklemeye çalışıyor. SMS ile mesajlaşmayı neredeyse tarihe gömen WhatsApp’ın, küçük işletmelerin kullanımına sunduğu Business uygulaması ile işletmeleri bir araya getirmişti. WhatsApp’a yeni gelen özellikler kullanıcıların daha iyi vakit geçirmeleri için. Yeni özellik ise sticker özelliği. Bu özelliğin ne zaman mobil platformda kullanılacağı henüz bilinmiyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”10910″]

WhatsApp Yeni Özelliğe Kavuştu!

GIF ve benzeri özellikleri getiren WhatsApp yeni özellikleri de bünyesine katmaya çalışıyor. WhatsApp yeni beta sürümünde sticker (çıkartma) mağazası özelliği test edilmeye başlandı. Facebook Messenger’da ki gibi olacak. Sticker ve animasyonlardan ilk etapta 6 tane yer alacağı ve bunların Whatsapp kullanıcıları için ücretsiz olacağı düşünülüyor. Emojiden sıkılan kişiler sticker’ların tadına bakacak diyebiliriz. WhatsApp’da olacak olan yüzlerce farklı sticker sayesinde sohbet sırasında kullanıcıların kendini daha iyi bir şekilde ifade edebilmesi sağlanabiliyor.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yasaklı Sitelere Giriş İçin Kullanabileceğiniz 5 VPN Programı

Uğur Aydemir

Office 365 İçin Outlook’ta E-Postalar Nasıl Zamanlanır?

Buğra Noyan

Samsung Galaxy S20 Serisinin Özellikleri Belli Oldu

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 6 Şubat 2018 at 12:59

?

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.