WhatsApp, Yeni Özelliğini Duyurdu!

whatsapp-yeni-ozelligini-duyurdu-teknodiot

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yeni bir özellik daha eklendi. İşte WhatsApp’ın yeni özelliğinin detayları.

Yeni özellik olarak WhatsApp‘a mesaj silme özelliği geldi. Mesaj silme deyince bu mu özellik diyebilirsiniz ancak detaylarını verelim isterseniz. WhatsApp herkesten mesaj silme özelliği artık aktif. Bu özellik sayesinde konuşma penceresinde sildiğiniz bir içeriği karşı taraftan da da silebileceksiniz. Özelliğin en iyi tarafı da bu zaten. Yanlışlıkla bir mesaj attınız ve mesajı hemen sildiniz ve kendinizden sildiğiniz mesajı karşı taraftan da silebiliyorsunuz.

:: Sadettin Teksoy, Netflix Dizisinde!

:: Assassin’s Creed Origins’in 4K Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Bu sistem geriye dönük mesajlar yerine, yanlışlıkla atılmış mesajların geri çekilmesini sağlayacak. Android, iOS ve Windows Phone sürümleri için başlatılan bu özellik, 7 dakika süre içerisinde atılan mesajları iki taraftan da silmenizi sağlayacak. Gerçekten uzun zamandır gelmesi gereken bir özelliğe sonunda buluşabildik. Mesajı geri çektiğinizde ise o satır yerine, “bu mesaj silindi” uyarısı gelecek. Geri alınan ve silinin bu mesajlar, mesajlaşma yedeğinin alındığı dosyadan da silinecek.

Buğra Noyan2129 Posts

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register