TeknoDiot
     
     
     

WhatsApp Web’e Yeni Bir Özellik!

WhatsApp Web'e Yeni Bir Özellik!

WhatsApp Web’e uzun zamandır beklendiğini tahmin ettiğimiz durum güncellemesi geldi. WhatsApp Web’e gelen özelliğe bakalım.

Mobil WhatsApp’da çok ses getiren bir güncelleme olan durum güncellemesi artık WhatsApp Web’de de var. WhatsApp Web üzerinden arkadaşlarınızın fotoğraflı ve videolu durumlarını görüntüleyebileceksiniz. WhatsApp’ı Facebook satın aldıktan sonra bir çok yenilik getirmişti. Facebook’un Snapchat’e olan takıntısından dolayı eklenen 24 saat süreli durum özelliği bazıları tarafından sevildi, bazıları tarafından sevilmemişti.

WhatsApp Web’de Durum Özelliği

WhatsApp, durum özelliğini daha aktif kullanılmak üzere WhatsApp Web’e de bir el atmış. Arkadaşlarınızın hikaye durumlarını artık WhatsApp Web üzerinden de görüntüleyebileceksiniz. Bu yeni özelliğin sadece WhatsApp Web‘in tarayıcı sürümünde çalıştığını, Windows ve macOS uygulamalarına desteğin gelmediğini belirtelim.

WhatsApp Web'e Yeni Bir Özellik!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


LG, CS:GO Turnuvası Düzenliyor

Buğra Noyan

Zyxel, Multi Gig Wi-Fi Çözümlerini Tanıttı

Umut Bilgen

OnePlus 7T Pro İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.