TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » WhatsApp İçin Görülmemiş Karar

WhatsApp İçin Görülmemiş Karar


Dünyanın popüler mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan WhatsApp için görülmemiş bir karar. WhatsApp dünyada 1 milyar kullanıcısı olan bir uygulamadan bahsediyoruz.

Kullanıcılar WhatsApp söz konusu olduğunda her zaman dikkatli olmak gerekiyor. Karar gerçekten şuana kadar hiç görülmemiş bir karar. İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi dava yoluna gitti. Av. Murat Eltutantarafından yapılan şikayet üzerine, Türkiye’de bulunan bir İtalyan firmaya “Bilişim Sistemleri, Banka veya Kredi Kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık” suçundan dolayı dava açıldı.

https://teknodiot.com/lifecell-son-smsleri-uzaya-gonderiyor-8378.html

WhatsApp’da gerçekten ciddi şekilde dolandırıcılık söz konusu. “WhatsApp uygulamanızın süresi dolmak üzere, yenileyiniz.” şekilde gelen mesajlar uzun bir süredir takipsizlik kararından dolayı sonuçsuz kalıyordu. Kararlarla bunun önüne geçilmek istenmekte. Av. Murat Eltutan da halkın elindeki dolandırıcılık mesajlarını yargı ile paylaşmasını istiyor ve aynı zamanda davayı da takip etmelerini öneriyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


ABD’deki Üniversiteler Öğrencilerine Konum İzleme Uygulamaları Yüklüyor

Buğra Noyan

2018 Yılında Oyun Fiyatlarına Zam Gelebilir!

Buğra Noyan

Yükseltilmiş TU-160M ​​ilk Uçuşunu Tamamladı

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.