WhatsApp Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

WhatsApp Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

Abone Ol 

Dünyanın en çok kullanılan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp için önemli bir yenilik daha geldi. WhatsApp’a gelen güncellemenin detaylarına gelin bakalım.

WhatsApp, Google Play Beta Test programı ile yeni özelliklerini yayınlamaya devam ediyor. Bizde beta test kullanıcısı olarak yenilikleri sizlerle aktarmaya devam ediyoruz. WhatsApp, uygulama sürümünü versiyon 2.18.189’a yükseltti.

Bakalım yeni WhatsApp güncellemesi, kullanıcılara neler sunuyor? Yeniliklere devam eden WhatsApp‘ta kullanıcıları güzel şeyler bekliyor diyebiliriz. Facebook’un satın almasından sonra çağ atlayan WhatsApp gelişmeye devam ediyor. WhatsApp beta test kullanıcıları için geçerli olup, ilerleyen zamanlarda Android kullanıcılarına sunulacak. Yeni özelliklere değinelim isterseniz.

Yeni güncelleme ile birlikte WhatsApp’a etiket mağazası gelecek. Bu etiket mağazası ile kullanıcılara birçok etiket sizlere sunulacak. Bu mağaza ayrıca kategorilerden oluşacak. Bu sayede hangi alanda etiket bulmak istediğiniz zaman kolaylıkla bulabileceksiniz. Yeni etiketlerde eklendi bu arada. Bu etiketler aşk, üzgün ve vay! gibi etiketlerden oluşuyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

WhatsApp Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

WhatsApp, üzerinde bazı etiket paketlerine sahip olmadığınızda ise sizleri aşağıdaki gibi bir durum karşılayacak. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız eğer, etikete sahip olmanız için uygulama mağazasından indirmeniz gerekecek gibi duruyor.  Tabi, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına da bu durum için ilerleyen zamanlarda bazı iyileştirmeler de yapılacak gibi duruyor. Son olarak bu yeni özellikler şuanda Beta sürecinde yer alan kullanıcılar için geçerli olup yakın zamanda da normal olarak resmi bir şekilde güncelleme yayınlanacaktır.

[ilgiliicerik icerik_id=”17674″]

WhatsApp Güncellemesi ile Gelen Yenilikler WhatsApp Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

:: 20 Haziran Güncellemesi

  • Artık kolayca uzun Sesli Mesajlar kaydedebilirsiniz. Sesli Mesaj kaydederken, kaydı kilitlemek için yukarı kaydırın ve kaydınızı bitirene kadar parmağınızı kaldırmayın.
  • Eğer bir grup yöneticisi iseniz, yönetici haklarını diğer katılımcılardan kaldırabilirsiniz. “Grup bilgisi”‘nde yöneticiyi seçin ve “Yöneticilikten çıkart”‘a dokunun.
  • Grup yöneticileri artık “Grup bilgisi”‘ne gidip “Grup ayarları”‘na dokunarak grubun konusunu, simgesini ve açıklamasını kimin değiştirebileceğini seçebilir
Göz atın:   Instagram, Facebook ve WhatsApp Neden Çöktü? Resmi Açıklama Yapıldı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu