TeknoDiot
     
     
     

Watch Dogs 3 Geliştiriliyor!

Watch Dogs 3 Geliştiriliyor!

İlk serisi ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran Watch Dogs, çok geçmeden ikinci versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkmıştı.

Aksiyon ve macera oyunları arasında oldukça popüler bir konuma gelen başarılı yapım, şu sıralar üçüncü serisi ile gündeme geliyor. Bugün PC Games N’in yapmış olduğu habere göre Ubisoft çoktan Watch Dogs 3’ün geliştirmesine başlamış. Ubisoft şuana kadar bu durumu resmi olarak duyurmamış olsa da, yakın kaynakları Watch Dogs 3’ün geliştirilmeye başlandığını ve yakında resmi olarak duyurulacağını belirtiyor.

Watch Dogs 3 Geliştiriliyor!

Hatta Ubisoft Central tarafından YouTube’da kısa bir video bile paylaşıldı. Yayınlanan video da oyun içerisine dair birkaç sahne yer alırken, konuyla ilgili yapılan haberler ve konuşmalarda oyun severler ile paylaşıldı.

[ilgiliicerik icerik_id=”15464″]

Milyonlarca oyuncuya ulaşan ve günümüzde modasını bir türlü yitirmeyen Watch Dogs 2, bu haberle yine gündemdeki yerini korumaya devam etti. İnternette yer alan bazı iddialara göre, Ubisoft’un sesli asistanı olan Sam’de bu konu hakkında bilgi sahibiymiş. Yani oyun severler Sam’e Watch Dogs 3 ne zaman çıkacak ya da Watch Dogs 3 deyince sanal asistan çok ilginç yanıtlar veriyormuş. Hatta verdiği yanıtlar arasında ‘Watch Dogs 3 henüz bitmedi’ bile diyormuş.

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


CS:GO 20. Yıl Özel Etkinlik: Eski Dust 2 CS:GO’da

Buğra Noyan

Battlefield V ve Metro Exodus’a NVIDIA RTX Güncellemesi

TeknoDiot Bey

League of Legends Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (30 Kasım – 2 Aralık)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.