«
Volkswagen T-Roc'dan Yeni Teaser Otomobil Haberleri Teknoloji Haberleri

Alman otomobil firması olan Volkswagen’in yeni SUV modeli olan T-Roc’dan yeni bir teaser videosu yayınlandı.

Volkswagen, 23 Ağustos’ta T-Roc‘u piyasaya sürmeyi planlıyor. Volkswagen, T-Roc’u daha yakından görebileceğimiz bir yeni teaser yayınladı. T-Roc, Volkswagen’in diğer crossover’larının aksine daha sexy bir tasarıma sahip. Keskin ön farları da dikkat çekmiyor değil. Geniş radyatör ızgarası çarpıcı görünüyor. Kaput üzerindeki çıkıntılarda T-Roc’a ayrı bir hava katmış diyebiliriz.

T-Roc’da Multimedya Bilgi-Eğlence Sistemi Bulunuyor

T-Roc’un arka bölümü Volkswagen’in Tiguan modelini andırmakta daha sportif hava katmış. LED stop lambalarının çekicilik kattığının da altını çizelim. T-Roc’da biraz daha sadelik ön planda. T-Roc’da 1.0 litre üç silindirli turbo 115 beygir bir motor var. Ayrıca 1.5 litre TSI EVO turbo benzinli motor seçeneği de mevcut. T-Roc’da 115 ile 150 beygire kadar güç üretebilen 1.6 ve 2.0 litrelik TDI dizel motorlar da göreceğiz. DSG şanzıman seçeneği de bulunuyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *