Vodafone'un Logosu Değişti! - TeknoDiot.com

Vodafone’un Logosu Değişti!

Abone Ol 

Bugün yapılan etkinlikte Vodafone, önemli bir kurumsal değişikliğe gitti. Vodafone hem logosunu hemde sloganını değiştirdi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Toplamda 36 ülkede hizmet veren bir operatör şirketinden bahsediyoruz. Vodafone, uzun yıllardır kullandığı logosunda değişikliğe gitti.

Vodafone'un Logosu Değişti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vodafone‘un yeni logosu hemen üst tarafta ki görselde. Yeni sloganı ise “Hazı Mısınız?” sloganı artık Vodafone’un tüm faaliyet gösterdiği alanlarda kullanılmaya başlanacak. Web sitesinde de çalışmalar başlamış bile. Ancak Vodafone’un web sitesinde biz bu haberi yazarken çok yavaş işlevlik göstermekte alt yapısında da önemli değişikliğe gidiyor olabilir.

Vodafone'un Logosu Değişti!

 

Vodafone firması logosu ve sloganının yanı sıra yeni reklam filmini de tanıttığı açıklandı. Ancak reklam filmi halen yayınlanmadı.

Göz atın:   Cep Telefonlarına Yeni Tüketici Etiketi Geliyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu