Vizyondaki Filmlerin Detaylarından Haberdar Olmak İçin Google Yeni Özelliğin Tanıttı!

Vizyondaki Filmlerin Detaylarından Haberdar Olmak İçin Google Yeni Özelliğini Tanıttı!

Abone Ol 

Google kullanıcılarını sevindirecek olan özelliğini tanıttı. Herkes kısadan fazla bilgiye ulaşacak.

Google’ın her zamanki felsefesi olan doğru bilgi için tekrardan bir adım atarak vizyonda olan filmlerle ilgili detaylarını direk Google’dan öğreneceğimiz güzeller güzeli özelliğinin aktifleştirdi. Peki nasıl kullanacağız?

Bir filmin ismini Google üzerinden aradığınızda Google sizin karşınıza benzer yapımları, film puanları ve diğer detayları listeliyordu.  Yeni eklenen özelliklerle birlikte Google arama çubuğundan “Showtimes” araması yapıldığında vizyondaki filmlere ve detaylarına erişeceğiz.

Vizyondaki Filmlerin Detaylarından Haberdar Olmak İçin Google Yeni Özelliğini Tanıttı!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Google, Showtimes araması sonucunda önceden olduğu gibi film puanı ve kritikleri gibi detayların yanı sıra yakınınızdaki sinemalarda gösterim saatleri ve dil seçeneklerini sıralayacak. Sinemanın 3D veya IMAX’de gösterimde girdiğini de sinema severler doğrudan Google detaylarından erişebilecek. Vizyondaki filmlerden biriyle gününü değerlendirmek istediğimizde, basit bir arama sorgusuyla civardaki sinemalarda hangi filmlerin olduğunu ve seans zamanı gibi detayları kesin bilgilerle öğrenebileceğiz.

Google’ın vizyon listesinde sıralanan filmlerin biletleri FandangoMovieTickets.com ve Atom Tickets gibi servisler veya sinemanın kendi satış kanalı üzerinden de doğrudan satın alınabilecek.

Vizyondaki Filmlerin Detaylarından Haberdar Olmak İçin Google Yeni Özelliğini Tanıttı!

Showtimes şimdilik pilot uygulama olarak ABD ve Hindistan’ı ziyaret edecek ve yalnızca Android uygulaması üzerinden kullanılabilecek. Pilot sürecin sona ermesiyle birlikte iOS ve web için aynı özelliğin ülkemizde de kullanıma sunulması bekleniyor.

Kaynak

Göz atın:   MoviePass 14 Eylül'de Kapanıyor!

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu