Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (2 Ekim 2020)

Abone Ol 

Koronavirüs sürecinden dolayı sinemalar uzun zamandır kapalıydı. Sinemalar tekrardan faaliyete girdi ve vizyona giren filmler başladı.

Koronavirüs pandemisi yüzünden sinema sektörü de bu olaydan en çok etkilenen sektörlerin başında geliyor. Birçok filmin vizyon tarihleri ertelenmişti.

Şimdi sinemaların tekrar açılması ile birlikte beyaz perdeye tekrar filmler gösterime girdi. 2 Ekim itibariyle vizyona giren filmlerde bu hafta neler var?

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde yer veriyorduk ama dediğimiz gibi pandemi yüzünden bizlerde ara vermiştik. Bu hafta sizleri tam 5 film bekliyor. Ekim ayının başında beşi yabancı film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 2 Ekim tarihinden itibaren vizyona giren filmler!

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bizim Semtin Çocukları

Bizim Semtin Çocukları, birlikte büyümüş olan iki yakın arkadaş Yusuf ve Samet’in, mahallelerinde yaşadıkları olaylar silsilesini anlatıyor.


Apocalypse Now Final Cut

40. yılı vesilesiyle, Francis Ford Coppola’nın kendi kurgusu olan Final Cut versiyonunun restore edilmiş hâliyle gösterime giren Apocalypse Now, Vietnam Savaşı sırasında ordu emirlerini hiçe sayarak hareket etmeye başlayan bir Özell Kuvvetler albayını öldürmekle görevlendirilen yüzbaşı Benjamin Willard’ın bu gizli görev sırasında yaşadıklarını ve savaşın yıkıcılığını epik bir dille anlatıyor.


The Shed

Stan, rahatsız edici büyük babası ile yaşamaktadır. Lisedeki en iyi arkadaşını okul zorbalarından korumaya çalışan Stan, bir gün vahşi bir canavarın onların kulübesinde sakladığını keşfeder. Bu canavarla tek başına yüzleşmeyi tercih eden Stan’i arkadaşı durdurur. Arkadaşı ve canavarın daha başka planları vardır…


Trolls World Tour

Troller Dünya Turu, dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için harekete geçen Poppy ve Branch’ın maceralarını konu ediyor. Poppy ve Branch, kendilerinin dünya üzerindeki altı ayrı troll kabilesinden birinin üyesi olduklarını öğrenirler. Her bir kabile funk, country, tekno, klasik müzik, pop ve rock gibi müzik türlerini temsil ediyordur.

Göz atın:   Antisocial 2 Geliyor

Hard-rock grubun üye olan Queen Barb babası King Trash’in yardımıyla, diğer tüm müzik türlerini yok etmek istiyordur. Böylece tüm dünyaya rock müzik hakim olacaktır. Dünyanın kaderi tehlikeli ellerdedir. Bu durum üzerine Poppy ve Branch, birkaç arkadaşlarını da yanlarına alarak Queen Barb’a karşı zorlu bir savaşa girişiri.


Peninsula

Train to Busan filminde yaşananlardan dört yıl sonrasında geçen devam halkası Peninsula, zombilerle dolu bir dünyada sıkışıp kalan bir grup insanın yaşamına odaklanıyor. Zombilerin istilası sonrasında Kore Yarımadası harap haldedir. Buradan kurtulmayı başaran eski bir asker, istilanın merkezine geri dönmekle görevlendirilir. Yüklü miktardaki parayı istilanın merkezine götürmekle görevlendirilen asker, vakit kaybetmeden yola koyulur. Asker burada umulmadık bir şekilde enfekte olmadan hayatta kalmayı başaran insanlarla karşılaşır. Hayatta kalmak için zorlu bir mücadelenin içine giren insanlar, sıkışıp kaldıkları yerden kurtulmanın yolunu bulabilecek midir?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu