Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (8 Ekim 2021)

Koronavirüs sürecinden dolayı sinemalar uzun zamandır kapalıydı. Sinemalar tekrardan faaliyete girdi ve vizyona giren filmler başladı.

Koronavirüs pandemisi yüzünden sinema sektörü de bu olaydan en çok etkilenen sektörlerin başında geliyor. Birçok filmin vizyon tarihleri ertelenmişti.

Şimdi sinemaların tekrar açılması ile birlikte beyaz perdeye tekrar filmler gösterime girdi. 8 Ekim itibariyle vizyona giren filmlerde bu hafta neler var?

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde yer veriyorduk ama dediğimiz gibi pandemi yüzünden bizlerde ara vermiştik. Bu hafta sizleri tam 9 film bekliyor. Ekim ayının başında beşi yabancı film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 8 Ekim tarihinden itibaren vizyona giren filmler!

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Sinsi

Film, içerisinde bulunduğu uzun süreli ilişkinin başka bir erkeğin resme girmesiyle biten Birkan’ın hikâyesini anlatıyor.

Sensör (Censor)

Censor, sansür kurulunda slasher filmleri değerlendirip aşırı sahneleri kesen Enid’in, bir gün kendi geçmişinden izler taşıyan bir filme rastlamasıyla gelişen gizemli olayları konu ediniyor.

Peter Rabbit 2: The Runaway

Devam filmi Peter Rabbit 2: The Runaway’de, maceraperverliğini dizginleyemeyen Peter’ın, kendisinin bu yönünün takdir edildiği bir çevrede yaşadığı serüvenler anlatılıyor.

Paranormal Hikâyeler

Film, son bir şov için sahneye çıkan komedyen Brandon’ın, geçmişinden izler taşıyan hikâyelerini odağına alıyor.

Milyonda Bir

Milyonda Bir, şehir hayatını bırakıp yollara düşen bir kadın ile antika arabasıyla uzun yola çıkmış bir adamın hayatlarının kesişmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Kurye

Benedict Cumberbatch’in başrolünde yer aldığı The Courier, sade bir iş insanıyken MI-6 ve CIA tarafından, Soğuk Savaş’ın en gergin döneminin merkezinde yer alan Küba Füze Krizi’nin daha büyük bir felakete dönüşmemesi adına Sovyetlerden istihbarat toplamakla görevlendirilen Greville Wynne’nin hikâyesini anlatıyor.

Hakikat Şeyh Bedreddin

Film, 600 yıl önce yaşamış Simavna Kadısı Şeyh Bedreddin’in hayatını konu alıyor.

Fulya

Belgesel, Azerbaycan’ın 44 günlük Vatan Savaşı zamanında görev yapan muhabir Fulya Öztürk ve kameraman Halil Kahraman’ın yaşadıklarını anlatıyor.

Defin-Ecin Zulman

Defin-Ecin Zulman, kadim bir üç harfli topluluğunun definesi etrafında gelişen olayları anlatıyor.

 

Göz atın:   Temmuz Ayında Netflix Türkiye’de Neler Var?
Abone Ol 

Rıfkı Erduran

teknodiot.com'da bana admin bey derler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu