Bu Hafta Vizyona Giren Filmler Neler? - TeknoDiot.com

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (18 Eylül 2020)


Koronavirüs sürecinden dolayı sinemalar uzun zamandır kapalıydı. Sinemalar tekrardan faaliyete girdi ve vizyona giren filmler başladı.

Koronavirüs pandemisi yüzünden sinema sektörü de bu olaydan en çok etkilenen sektörlerin başında geliyor. Birçok filmin vizyon tarihleri ertelenmişti.

Şimdi sinemaların tekrar açılması ile birlikte beyaz perdeye tekrar filmler gösterime girdi. 18 Eylül itibariyle vizyona giren filmlerde bu hafta neler var?

Her hafta çok iyi filmler sinema kategorimizde yer veriyorduk ama dediğimiz gibi pandemi yüzünden bizlerde ara vermiştik .Bu hafta sizleri tam 5 film bekliyor. Eylül ayının ortasında beşi yabancı film gösterime giriyor. İşte sizler için hazırladığımız haftanın filmleri listesi! İşte 18 Eylül tarihinden itibaren vizyona giren filmler!

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Scoob!

Hanna-Barbera’nın ünlü animasyon serisi Scooby-Doo’nun sinema filmi olan Scoob!, Shaggy ile Scooby-Doo’nun ahbaplığının nasıl başladığını ve Gizem Avcıları ekibinin diğer üyeleri Fred, Velma ve Daphne ile nasıl bir araya geldiklerini anlatıyor.


Radyoaktif (Radioactive)

Ünlü oyuncu Rosamund Pike’ın, Nobel Ödülü’ne uzanan ilk kadın olan Marie Curie’ye hayat verdiği film Radioactive, 20. yüzyılın en önemli keşiflerinden birine imza atan Marie Curie’nin, bilim adına yaptıkları çalışmalarda da partneri olan eşi Pierre Curie başta olmak üzere dönemin bilim camiasında hak ettiği yeri almak için verdiği mücadeleyi gözler önüne seriyor.


Ben Böyle Şansın

Ben Böyle Şansın, hayatta şansları bir türlü yaver gitmeyen Hikmet ve Salim’in hikâyesini anlatıyor.


Ajan Jade Black (Agent Jade Black)

Agent Jade Black, tasarladığı planı gerçekleştirmek için firarda olan eski bir ajanı bertaraf etmesi için görevlendirilen ajan Jade Black’in hikâyesini anlatıyor.


After Paramparça (After We Collided)

Anna Todd’un çok satan roman serisinin ikinci film uyarlaması After We Collided, aralarındaki tutkuya rağmen gelgitli bir ilişkiye sahip olan Tessa ile Hardin’in hikâyesini anlatmaya devam ediyor.


 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu