TeknoDiot
     
     
     

Vestel’e Bir Ödül Daha!

Vestel'e Bir Ödül Daha!

Dünyanın en büyük inovasyon yarışmasından, Vestel’e “En Yenilikçi Marka” ödülü. Vestel ödüle doymuyor.

Uluslararası tasarım yarışmalarında bugüne kadar 400’den fazla ödülle Türkiye’nin en fazla ödül alan markası olan Vestel,dünyanın en prestijli teknoloji ve tasarım yarışması Plus X Award’dan 10 farklı ürünüyle “En Yenilikçi Marka” ödülünü kazandı.

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, dünyanın en iyi markalarının yarıştığı Plus X Award’da yılın en yenilikçi markası seçildi. Dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus X Award’da, teknoloji dünyasına kattığı yeniliklerin yanı sıra tasarım alanında da dikkatleri üzerine çeken Vestel, telekomünikasyon ürün grubunda ‘En Yenilikçi Marka’ ödülüne layık görüldü.

https://teknodiot.com/turkcellden-turk-televizyonlarinda-bir-ilk-6678.html

Vestel'e Bir Ödül Daha!

İnovatif teknolojilerin ödüllendirildiği ve dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda markanın aday gösterildiği yarışmada; yenilik, tasarım, yüksek kalite, kullanım kolaylığı, işlevsellik, ergonomi ve ekoloji alanlarında ürünlerinin yenilikçiliğini ön plana çıkaran markalar onurlandırılıyor.

Plus X Award, 14 yılı aşkın süredir düzenleniyor ve her yıl teknoloji, spor ve yaşam alanlarında dünyanın önde gelen markalarını ödüllendiriyor. Yarışmaya katılan markaların ürünlerinde aranan en önemli özellikler, yüksek kalite, uzun ömürlülük ve yenilikçi yaklaşıma sahip olması. Plus X Award, yarışmaya katılan şirketlerin inovatif yaklaşımlarını cesaretlendirerek gelişmelerini ve inovasyon alanında rekabet güçlerini artırmalarını destekliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Dr Disrespect İçin Bir TV Dizisi Geliştiriliyor!

Adil Anıl Öktem

Turkcell, Teknolojisiyle Kayıp Kakınlarının Sesi Oluyor

Uğur Aydemir

BİM’e Uygun Fiyatlı Wi-Fi Sistemi Geliyor!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.