TeknoDiot
     
     
     

Vestel, Sevgililer Günü’nü 28 Şubat’a Uzattı

Vestel, Sevgililer Günü'nü 28 Şubat'a Uzattı

Vestel, Sevgililer Günü’nü 28 Şubat’a kadar uzattı. 199 TL’lik özel Sevgililer Günü kampanyası için hazırlanan reklam filminde, ayrılmaz ikili Desibel kulaklık ve Mix&Go başrolde.

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, Sevgililer Günü’nü 28 Şubat’a kadar uzattı. ‘Ayrılmaz İkili’ konseptli reklam filminde Desibel kulaklık ve Mix&Go başrolde. Birbirlerine kırmızı kurdeleyle bağlı Desibel kulaklık ve Mix&Go’nun iki sevgiliyi canlandırdıkları filmde, seslendirmeyi dublaj sanatçıları Aslı İnandık ve Serhan Arslan yapıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”11247″]

Vestel’in 28 Şubat’a kadar devam edecek kampanyası kapsamında Desibel kulaklık ve Mix&Go alanlar bu iki ürüne 349 TL yerine 199 TL’ye sahip olacak. İki ürün kampanya için hazırlanan ve bir yüzünde ‘Hayatın Hayatıma Karışsın’ diğer yüzünde de ‘Sadece Senin Sesini Duyayım’ yazan özel kutuda satışa sunuluyor.

Vestel, Sevgililer Günü'nü 28 Şubat'a Uzattı

Beyaz, siyah, gold, mavi ve nar çiçeği olmak üzere 5 renk seçeneği bulunan Vestel Desibel kablosuz kulaklık, Bluetooth derdi olmadan 12 saate kadar müzik keyfi sunuyor. USB ile şarj edilen Desibel kulaklıkların dahili mikrofonu ile kablosuz telefon görüşmesi de yapabilirsiniz.

Tek tuşla smoothie’ler, meyve suları yapan Mix&Go’nun, 600 ml ve 300 ml BPA içermeyen iki boyda karıştırma şişesi bulunuyor. Paslanmaz çelik bıçakları ile benzerlerinden farklı olarak buz da kıran Mix&Go’nun şişeleri ve bıçakları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Vestel Ulusal Kalite Hareketi’ne Katıldı

Buğra Noyan

Vestel Müşteri Hizmetleri’ne Altın İnovasyon Ödülü

Buğra Noyan

Uygun Fiyatlı Android Go İşletim Sistemli Vestel Venus Go Satışta

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.