Vestel Müşteri Hizmetleri’ne Altın İnovasyon Ödülü

Vestel Müşteri Hizmetleri bu yıl kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Sektörün en eski ve köklü yarışmalarından European Contact Center & Customer Service Awards (ECCCSA) tarafından Avrupa’nın müşteri hizmetlerindeki en iyi inovasyon projesi ödülünü aldı.

Vestel Müşteri Hizmetleri, ilk kez katıldıkları sektörün prestijli yarışmalarından European Contact Center & Customer Service Awards’dan (ECCCSA) altın madalya ile döndü. Londra’da düzenlenen ödül töreninde, Vestel Müşteri Hizmetlerinin “Joker” projesi, Best Innovation in Custumer Service kategorisinde Avrupa’nın müşteri hizmetlerindeki en iyi inovasyonu seçildi.

Vestel Müşteri Hizmetleri'ne Altın İnovasyon Ödülü

Bu yıl 17’nci kez düzenlenen European Contact Center & Customer Service Awards’a (ECCCSA) katılan Vestel, ‘Joker’ projesi ile altın madalya kazandı. Proje, müşteri temsilcilerinin müşteriyi en hızlı ve en doğru şekilde bilgilendirmesini sağlıyor ve müşteri temsilcileri, çağrı sırasında cevap veremeyecekleri bir talep ile karşılaştıklarında, müşteriyi hatta bekletmeden Joker ekibine danışabiliyor. Müşteri temsilcileri bir yandan çağrılarına devam ederlerken, ekranlarından da Jokerleri ile yazışarak gerekli desteği alabiliyor.

Foto altı: Steve Redgrave (törenin sunucusu), Stuart Dorman “Best innovation in customer service” kategorisinin ödül sponsoru SABIO şirketi yetkilisi, Uğur Aydın Vestel Müşteri Hizmetleri İş Geliştirme Müdürü, Fiona Bruce (törenin sunucusu)

Editöre not: Ödül töreninin sunucularından Fiona Bruce gazeteci ve spiker, Steve Redgrave 5 kez altın madalya kazanmış olimpik bir kürekçi.

 

Göz atın:   Rekor Geliyor: Türkiye’de Oyun Pazarı 1 Milyar Doları Aşacak
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu