TeknoDiot
     
     
     

Vestel’e, Avrupa’dan Satın Alma Alanında Büyük Ödül

Vestel’e, Avrupa’dan Satın Alma Alanında Büyük Ödül

Vestel, yıllık ulaşım maliyetlerini inovatif bir çözümle yüzde 20 oranında düşürerek Avrupa Tedarik Yönetimi Ödülleri’nde dalda birinci oldu.

‘Teknolojinin En Inovatif Kullanımı’ dalında birinci oldu. Geliştirdiği yapay zeka destekli, akıllı telefon ve web tabanlı uygulamalarıyla Vestel, yıllık 77 ton karbon salınımının önüne geçmeyi başardı.

Vestel’e Ödül!

https://teknodiot.com/3-yilimiza-ozel-cekilis-4959.html

Vestel Elektronik, devam eden dijitalleşme sürecinde, geliştirdiği ‘Ulaşım Harcamaları Optimizasyonu’ uygulamasıyla Avrupa’nın en prestijli satınalma örgütü CIPS (Chartered Institute of Procurement and Supply) ve Avrupa’nın en büyük firmalarının en üst düzey Satınalma yöneticilerine yönelik tek organizasyonu olan ProcureCon tarafından ortak olarak düzenlenen ödül töreninde birincilik ödülüne layık görüldü.

Almanya – Berlin’de düzenlenen Avrupa Tedarik Yönetimi Ödül Töreni’nden “Ulaşım Harcamaları Optimizasyonu Projesi”yle büyük ödülle dönen Vestel, yıllık yaklaşık 600 bin dolarlık maliyetin önüne geçti ve her yıl 360 ağaçtan elde edilecek faydaya eşdeğer karbon emisyonunda 77 tonu aşkın düşüş sağladı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yemeksepeti, Ramazan Ayında En Çok Sipariş Verilen Yemeklerini Açıkladı

Buğra Noyan

XPG’dan Dünyanın ilk 4D Gaming Faresi Geliyor

Buğra Noyan

Turkcell’den Milyon TL’lik Enerji Tasarrufu

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.