TeknoDiot
     
     
     

Vampyr’ın Piyasaya Çıkacağı Tarih En Sonunda Belli Oldu

Vampyr'ın Piyasaya Çıkacağı Tarih En Sonunda Belli Oldu

Focus Home Interactive tarafından ve DONTNOD Entertainment geliştiricilerine emanet edilen Vampyr projesi artık yavaş yavaş sona geldi.

Geride bıraktığımız Eylül ayında ertelendiği söylenilen oyun, bugün açıklanan bilgiye göre 5 Haziran 2018 tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak. Viktorya İngilteresi‘nde geçen oyunda insanlara yardım etmek isteyen Jonathan Reid isimli doktoru kontrol edeceğiz. Bir şekilde vampire dönüşen doktorumuz. Isırdığı her insanın etkisini oyunun dünyasında görebiliyor. Günün sonunda evine vampir olarak dönen Reid’in bu özelliği, hikayede zorlu seçimler yapmamıza imkan tanıyacak.

Vampyr’ın piyasaya çıkacağı tarih belli oldu

[ilgiliicerik icerik_id=”11556″]

Vampyr'ın Piyasaya Çıkacağı Tarih En Sonunda Belli Oldu

1918 yılında geçen oyunun hikayesinde İngiltere halkının en büyük derdi ise H1N1 virüsünün bir alt türü olan İspanyol Gribi oluyor. O zamanlarda ölümcül bir hastalık olan İspanyol Gribi, tahmin edebileceğiniz üzere vampirlerin üzerinde işe yaramıyor. Herhangi bir indirilebilir içeriğin çıkmayacağı kesinleşen Vampyr, oyunculara oldukça güzel bir senaryo sunacaktır. RYO unsurlarının büyük önem taşıdığı yeni oyunun dünyasına kaybolacağınızdan emin olabilirsiniz. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için duyurulan yapım, umarız hak ettiği ilgiyi görebilir.

Kaynak: MK

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


The Last One Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Battletech Sistem Gereksinimleri

Buğra Noyan

Haftanın En Çok Satan Oyunları (21-27 Ocak)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.