Vampyr’ın Piyasaya Çıkacağı Tarih En Sonunda Belli Oldu

Focus Home Interactive tarafından ve DONTNOD Entertainment geliştiricilerine emanet edilen Vampyr projesi artık yavaş yavaş sona geldi.

Geride bıraktığımız Eylül ayında ertelendiği söylenilen oyun, bugün açıklanan bilgiye göre 5 Haziran 2018 tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak. Viktorya İngilteresi‘nde geçen oyunda insanlara yardım etmek isteyen Jonathan Reid isimli doktoru kontrol edeceğiz. Bir şekilde vampire dönüşen doktorumuz. Isırdığı her insanın etkisini oyunun dünyasında görebiliyor. Günün sonunda evine vampir olarak dönen Reid’in bu özelliği, hikayede zorlu seçimler yapmamıza imkan tanıyacak.

Vampyr’ın piyasaya çıkacağı tarih belli oldu

[ilgiliicerik icerik_id=”11556″]

Vampyr'ın Piyasaya Çıkacağı Tarih En Sonunda Belli Oldu Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

1918 yılında geçen oyunun hikayesinde İngiltere halkının en büyük derdi ise H1N1 virüsünün bir alt türü olan İspanyol Gribi oluyor. O zamanlarda ölümcül bir hastalık olan İspanyol Gribi, tahmin edebileceğiniz üzere vampirlerin üzerinde işe yaramıyor. Herhangi bir indirilebilir içeriğin çıkmayacağı kesinleşen Vampyr, oyunculara oldukça güzel bir senaryo sunacaktır. RYO unsurlarının büyük önem taşıdığı yeni oyunun dünyasına kaybolacağınızdan emin olabilirsiniz. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için duyurulan yapım, umarız hak ettiği ilgiyi görebilir.

Kaynak: MK


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı