Valve Çıkardığı Steam Konsolunu İptal Etti!

Valve Çıkardığı Steam Konsolunu İptal Etti!

Abone Ol 

Gerekli ilgiyi görmeyen ve geliştirme aşamalarında sürekli sorunlar çıkan Steam Machine Valve tarafından iptal edildi.

takipçi satın al
takipçi satın al

İlk çıktığı zamanlar kullanıcılar tarafından çok beğenilen ve ilgi gören Steam konsollar, Tvlerin altlarına kurulup eski zamanlardaki gibi oyunları bizlere oynatıyordu. Steam üzerindeki tüm oyunları oynamamıza yarayan bu konsol yapımcı firma tarafından kullanıcılardan gelen şikayetlerden dolayı iptal edildi.

Gelen bu şikayetler oyun konsolunda olan ısınma, yüksek fiyat, fps düşüklüğü gibi konuları kapsıyordu. Son zamanlarda hata bildirimlerinin geç düzeltilmesi ile de kullanıcıları bu konsoldan uzaklaştırdı. Steam Machine sitesine halen daha ulaşılabilir durumda ama kısa bir süre sonrasında sitesinin de kapanacağını düşünüyoruz. Peki sizin bu durum hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Göz atın:   Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (24 Şubat - 1 Mart 2020)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL