TeknoDiot
     
     
     

Vaillant Bakım Kampanyalarını Kaçırmayın

Vaillant Bakım Kampanyalarını Kaçırmayın

Vaillant Servisi uzun yıllardır siz değerli kombi ve klima kullanıcılarına hızlı ve garantili hizmet sunarak önceliğini müşteri memnuniyeti başta olmak üzere çalışmalarını bu zamana kadar getirmeyi başarmış bir firmadır. Her zaman yenilikçi anlayış içinde olup daha iyi hizmet verebilmek adına emek harcayan firmamız, gerek uzman kadromuz, gerekse çağrı merkezi çalışanlarımızla kaliteyi sizlere yaşatmak adına uğraşmaktayız. Vaillant kombi ya da Vaillant Klima Bakımı gibi her türlü işlemlerinizde firmamızdan eksiksiz destek alabilirsiniz. Bu amaçla da hep ilerici ve yenilikçi firma olarak adımızdan bahsettirmekteyiz. Kombi veya klimanızla ilgili sorun yaşamanız halinde günün her saati bize ulaşarak yardım alabilirsiniz. Firma olarak değişimi gerçekleşen parçaya 1 yıl garanti vererek, aynı parçadan sorun yaşadığınız takdir de sizden değişim bedeli alınmamaktadır.

Vaillant Servis her zaman kolaylıklar sunan ve müşterilerinin gereksinimlerine göre hareket eden birfirmadır. Bu amaçla da siz değerli kombi kullanıcıları için yeni bir kampanya başlatmış bulunuyoruz.

Bu kampanyamızın amacı bilindiği gibi kombi bakımı yaptırmak maliyeti fazla olduğu için hep sonraya bırakılır. Bizde bunu göz önüne alarak kombi bakım kampanyası başlattık ve kısaca bahsedelim;

Dairenize gaz alarm cihazı taktırmak isterseniz bizden talepte bulunduğunuz takdirde 100 TL olan kombi bakımını sizlere ücretsiz yapıyoruz. Ayrıca tesisat yıkama işlemi yaptırmak isterseniz yine aynı şekilde sizden bakım ücreti talep edilmeyecektir. Ve toplu bakım kampanyamızdan bahsedelim. Bu kampanyamızda eğer binanızda veya çevrenizdeki komşularınızla birlikte bakım yaptırmak için başvurduğunuz da 5 ve 10 kombi bakımı için %30 10 ve 50 bakım için %35 50 ve üzeri kombi bakımlarında %40 varan indirimlerimiz söz konusudur. Bunun yanı sıra 3 yıl içerisinde bizden servis hizmeti almış olan kullanıcılardan 1 kereye mahsus ikinci defa servis bedeli alınmayacaktır. Yine Vip

Servis hizmeti ile aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. Vip Servis hizmetimizden yaralanmak isteyen kullanıcılar iki servis bedeli ödemek koşuluyla bu hizmetimizden faydalanabilir.

Başlatmış olduğumuz kampanyamızdan faydalanmak ve daha detaylı bilgi alabilmek için www.turkiyevaillantservisi.com adresinden ya da Vaillant Çağrı Merkezi ile bizle ulaşabilirsiniz. Kombi ve klimalarınızla ilgili her türlü arıza ve sormak istediklerinizi günün her saati çağrı merkezimizi arayarak, çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Site Sıra Bulucu ve Özgünlük Kontrolü Nasıl Kullanılır?

TeknoDiot Bey

Klavyede Hızlıların Adresi: OnParmak.org

Uğur Aydemir

Sünger Laminasyon

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.