2018 Başından Bu Yana ilk Kez Bitcoin Oranı 14 Bin Doları Aştı

Ocak 2018’den bu yana ilk kez Bitcoin oranı 14 bin doları aştı. Uzmanlar kripto para biriminde daha fazla büyüme bekliyor.

Coinmarketcap.com kripto para borsasına göre, neredeyse üç yılda ilk kez bitcoin oranı 14.000 doları aştı. Kripto para biriminin büyümesi 31 Ekim’de 13: 00’da başladı, yaklaşık 300 dolar ekledi ve maksimumda 14.027 dolara ulaştı. Yazma sırasında Bitcoin 13.778 $ değerindedir.

Bitcoin en son yaklaşık üç yıl önce, Ocak 2018’de bu işareti vurdu. Ancak bu durumda, kripto para birimi 20.000 $ ‘lık bir zirveye ulaştıktan sonra düştü. Borsa grafiklerine bakılırsa, Ekim 2020’de Bitcoin, değerinin% 25’inden fazlasını ekledi. Bu, Nisan ayından bu yana bir ay içinde Bitcoin’deki en büyük artış.

Bitcoin Yıl Sonuna Kadar Artacak Gibi

2018 Başından Bu Yana ilk Kez Bitcoin Oranı 14 Bin Doları Aştı

Bloomberg’in büyümesi hakkında yorum yapan uzmanlar, büyümenin daha da güçlenmesini beklediklerini belirtti. Bu, şirketlerin ilgisinin artmasıyla ve PayPal ödeme hizmetinin kullanıcıların kripto para birimlerine erişimini açma kararıyla kanıtlanıyor. Ayrıca bu hafta JP Morgan Bank, ödeme için dijital para birimini ilk kez kullanmaya karar verdi.

26 Ekim itibarıyla, ABD’deki tüm PayPal kullanıcılarının olabilir resmen satın almak ve satmak Bitcoins ve diğer dijital para birimleri platformda. Hizmet, kripto para biriminin PayPal ile işbirliği yapan 26 milyondan fazla sitede mallar için ödeme yapmak için kullanılabileceğini belirtiyor. Ancak Bitcoin, Ethereum veya Litecoin dışında ödeme almayacaklar. Bunun yerine PayPal yerel para biriminde ödeme yapacaktır – bu durumda dolar.

Göz atın:   Bitcoin Yatırımcılarını Sevindiren Gelişme! Bitcoin, Büyük Bir Artış Sağladı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu