Uygun Fiyatlı Vestel'den Akıllı Bileklik - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Uygun Fiyatlı Vestel’den Akıllı Bileklik

Uygun Fiyatlı Vestel'den Akıllı Bileklik

Türk markası olan Vestel telefon üretiminden sonra Akıllı Bileklik üretimine geçti. Türk markası olarak bu güzel bir üretimdir aslında. Detaylar haberimizde.

Vestel akıllı bilekliğiniz ile adımlarınızı, uykunuzu ve kalp atış hızınızı takip edebilecek, çağrı ve mesajlarınız geldiğinde görebileceksiniz. VFit mobil uygulaması ile bilgilerinizi güncel olarak görebilecek, bütün egzersiz verilerinizi telefonunuzda saklayabileceksiniz. İsterseniz yakınlarınızla yaptığınız aktivitelerin bilgilerini de paylaşabilirsiniz.

Ekran

Geniş ekranı sayesinde istediğinizde saati görebilecek, dokunmatik V logosu sayesinde tüm fonksiyonları rahatlıkla kullanabileceksiniz.Uygun Fiyatlı Vestel'den Akıllı Bileklik

Titreşimli alarm

Bilekliğiniz, uykunuz boyunca derin ve hafif uyuduğunuz süreleri ölçer, titreşimli alarmı ile istediğiniz zaman gürültü çıkarmadan uyanmanızı sağlar. Uygun Fiyatlı Vestel'den Akıllı Bileklik

Aktivite hatırlatıcı

Adımlarınızı, aldığınız mesafeyi, harcadığınız kaloriyi görebileceksiniz. Ayrıca aktivite hatırlatıcı özelliği ile, uzun saatler aynı pozisyonda kalmamak elinizde. Gün içinde hareketsiz kaldığınızda akıllı bilekliğiniz size istediğiniz zaman aralıklarıyla uyarı verir, hareket etmeniz için sizi teşvik eder. Bu en iyi özelliklerinden birisidir benim fikirlerime göre.

Kalp Atış Hızı Ölçümü

Kalp atış sensörü sayesinde nabzınızdan kalp atış hızınızı ölçebilirsiniz. İster manuel ister düzenli aralıklarla otomatik olarak kalp atış hızınzı takip edebilirsiniz. Mağaza fiyatı ise 99 TL’den satışta. Satın almak için tıklayın.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Artık Opera Tüm Sayfalarda Karanlık Modda!

Hüseyin Ceylan

Yeni Apple AirPods Sızdırıldı!

Buğra Noyan

ASUS ROG Phone II Hindistan’da Satışa Çıkıyor!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.