Uygun Fiyatlı iPhone XC Geliyor Olabilir! Konsepti Yayınlandı - TeknoDiot.com

Uygun Fiyatlı iPhone XC Geliyor Olabilir! Konsepti Yayınlandı

Abone Ol 
takipçi satın al
takipçi satın al

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X’in farklı bir modeli geliyor olabilir. iPhone XC’nin konspeti yayınlandı.

Şuana kadar piyasaya çıkan iPhone modellerinden bu yana en pahalı iPhone modeli iPhone X modeli olduğu kesin. Türkiye fiyatı 6.200-6.999 TL olarak satışta. Peki bir zamanlar iPhone 5C modeli ile plastik kasaya sahip olan bu model ülkemizde ucuz iPhone modeli olarak geçmişti ve farklı renklere sahip olmasıyla da birlikte gençlerin epeyce ilgisini çekmişti.

iPhone X‘in de iPhone 5C’ye benzer bir modele sahip olduğunu düşünürsek hiçte kötü olmazdı. iPhone X’inn fiyatı belli o kadar para vermem derseniz eğer iPhone XC modelini alabilirsiniz.Bütçe dostu iPhone 5C tarzı iPhone X konsepti yayınlandı.

iPhone XC Konspeti!

iDrop News tarafından hazırlanan iPhone XC konsept tasarımı oldukça basit bir plastik kasaya sahip olmasıyla birlikte iPhone X’in görüntüsü ile aynı. iPhone 5 tanıtıldıktan sonra hemen ardından iPhone 5C modeli tanıtılmıştı ve iPhone 5C ise bütçe dostu olmasıyla ilgi çekmişti.

iPhone XC modeli de ucuz iPhone X modeli olarak piyasada yer alabilir mi? Bakalım hep birlikte göreceğiz. iPhone XC‘in de fiyatı ise 450-550 dolar düşünülmüş durumda.

 

 


Uygun Fiyatlı iPhone XC Geliyor Olabilir! Konsepti Yayınlandı

Göz atın:   Yeni iPhone Modelleri "Ekranım Güvende" Paket Hediyesiyle Vodafone'da

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7Sonraki sayfa

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL