TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » PC Oyun Haberleri » Steam’den Daha Uygun Fiyata Assetto Corsa Competizione’a Sahip Olun

Steam’den Daha Uygun Fiyata Assetto Corsa Competizione’a Sahip Olun

Steam'den Daha Uygun Fiyata Assetto Corsa Competizione'a Sahip Olun

Dün PC platformuna Steam üzerinde çıkış yapan Assetto Corsa Competizione oyunu normal fiyatından daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Buyursunlar;

Yarış severlerin çok hoşuna gideceği yeni bir oyun aramıza dün katıldı. Assetto Corsa Competizione oyunu özellikle grafikleri ve uygun fiyatı ile yarış severlerin yeni gözdesi desek yanlış demiş olmayız. Assetto Corsa Competizione sadece PC platformuna çıkmış bulunmaktadır. Steam’de yerini dün alan Assetto Corsa Competizione’ı normal fiyatından daha uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Assetto Corsa Competizione yeni resmi Blancpain GT Serisi video oyunu. Olağanüstü simülasyon kalitesi sayesinde oyun, resmi sürücülere, takımlara, arabalara ve devrelere karşı yarışan FIA GT3 homolog şampiyonluğunun gerçek atmosferini yaşamanıza izin verecektir. Uygun Fiyatlı Assetto Corsa Competizione tabii Foxngame‘de sizleri bekliyor olacak. Uygun fiyatlı Assetto Corsa Competizione’e hemen aşağıdaki butona tıklayarak Foxngame üzerinden satın alabilirsiniz.

[button type=”info” size=”block” link=”https://www.foxngame.com/assetto-corsa-competizione?source=teknodiot.com” target=”true” disabled=”false”]OYUNU UCUZA SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ[/button]

Steam'den Daha Uygun Fiyata Assetto Corsa Competizione'a Sahip Olun

Assetto Corsa Competizione Steam: 40 TL

Assetto Corsa Competizione Foxngame: 36 TL

Assetto Corsa Competizione Hakkında

Sprint, Dayanıklılık ve Spa 24 Saat yarışları, hem tek hem de çok oyunculu modlarda inanılmaz bir gerçekçilik seviyesine sahip olacak. Assetto Corsa Competizione, Blancpain GT Serisinin 2018 Sezonu’na sahip olacak ve ayrıca 2019 yazında ücretsiz bir güncelleme olarak sunulacak olan Sezon 2019’u da içerecek.

Assetto Corsa Competizione, KUNOS Simulazioni’nin uzun sürelideneyimlerinden doğmuştur ve gerçekçilik ve dalma sürüşü açısından fotogerçekçi hava koşullarının ve grafiklerin, gece yarışlarının, hareket yakalama animasyonlarının yeni standartlara ulaşması için Unreal Engine 4’ten tam anlamıyla yararlanır. Daha gelişmiş lastik ve aerodinamik modelleri. Yenilikçi olmak için tasarlanan Assetto Corsa Competizione, eSpor’ları tanıtmaya, Blancpain GT Serisinin kalbinde oyuncuları getirmeye ve onları Ferrari, Lamborghinis, McLarens ve diğer birçok prestijli GT yarış arabasının arkasına koymaya, olağanüstü seviyeyle yeniden üretilecek. detay.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Türk Oyunu Steam’de Ücretsiz Oldu

Serhan Durgutlu

PUBG Benzeri 5 Mobil Oyun

Buğra Noyan

Çiftlik Bank Soruşturması Tamamlandı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.