Uygun Fiyatlı Assetto Corsa Competizione

Steam’den Daha Uygun Fiyata Assetto Corsa Competizione’a Sahip Olun

Dün PC platformuna Steam üzerinde çıkış yapan Assetto Corsa Competizione oyunu normal fiyatından daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Buyursunlar;

Yarış severlerin çok hoşuna gideceği yeni bir oyun aramıza dün katıldı. Assetto Corsa Competizione oyunu özellikle grafikleri ve uygun fiyatı ile yarış severlerin yeni gözdesi desek yanlış demiş olmayız. Assetto Corsa Competizione sadece PC platformuna çıkmış bulunmaktadır. Steam’de yerini dün alan Assetto Corsa Competizione’ı normal fiyatından daha uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Assetto Corsa Competizione yeni resmi Blancpain GT Serisi video oyunu. Olağanüstü simülasyon kalitesi sayesinde oyun, resmi sürücülere, takımlara, arabalara ve devrelere karşı yarışan FIA GT3 homolog şampiyonluğunun gerçek atmosferini yaşamanıza izin verecektir. Uygun Fiyatlı Assetto Corsa Competizione tabii Foxngame‘de sizleri bekliyor olacak. Uygun fiyatlı Assetto Corsa Competizione’e hemen aşağıdaki butona tıklayarak Foxngame üzerinden satın alabilirsiniz.

OYUNU UCUZA SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Steam'den Daha Uygun Fiyata Assetto Corsa Competizione'a Sahip Olun

Assetto Corsa Competizione Steam: 40 TL

Assetto Corsa Competizione Foxngame: 36 TL

Assetto Corsa Competizione Hakkında

Sprint, Dayanıklılık ve Spa 24 Saat yarışları, hem tek hem de çok oyunculu modlarda inanılmaz bir gerçekçilik seviyesine sahip olacak. Assetto Corsa Competizione, Blancpain GT Serisinin 2018 Sezonu’na sahip olacak ve ayrıca 2019 yazında ücretsiz bir güncelleme olarak sunulacak olan Sezon 2019’u da içerecek.

Assetto Corsa Competizione, KUNOS Simulazioni’nin uzun sürelideneyimlerinden doğmuştur ve gerçekçilik ve dalma sürüşü açısından fotogerçekçi hava koşullarının ve grafiklerin, gece yarışlarının, hareket yakalama animasyonlarının yeni standartlara ulaşması için Unreal Engine 4’ten tam anlamıyla yararlanır. Daha gelişmiş lastik ve aerodinamik modelleri. Yenilikçi olmak için tasarlanan Assetto Corsa Competizione, eSpor’ları tanıtmaya, Blancpain GT Serisinin kalbinde oyuncuları getirmeye ve onları Ferrari, Lamborghinis, McLarens ve diğer birçok prestijli GT yarış arabasının arkasına koymaya, olağanüstü seviyeyle yeniden üretilecek. detay.

Göz atın:   Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (7. GÜN)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu