«
Üstüne Apple Store'da Raf Düştü, Sakat Kaldı! Teknoloji Haberleri

Apple Store’da üstüne raf düşen kadın kalıcı olarak sakat kaldığını açıkladı ve Apple’a da dava açtı. Amerika’nın  Florida eyaletinde olay gerçekleşti.

Amerika’nın Florida eyaletindeki bir Apple Store’a iPhone‘una kılıf almak için mağazaya giden bir kadının koluna Apple Store’daki rafları tutan metal bir ayak üstüne düştü. Açıklamalara göre kadın kalıcı olarak sakat kaldı. Yaralanan ve doğru söylüyorsa kalıcı şekilde sakat kalan kadın, Apple’a dava açtı.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu

:: GTA Vice City’i Günümüzdeki Grafiklerle Oynamak İster Misiniz?

Kadının Apple’a açtığı davada dosyada “Ciddi şekilde yaralanan kazazede, acı çekmeye devam ediyor ve bu yaralanması kalıcı”  ifadeleri yer almakta. Sakatlanma olayı ise şöyle gerçekleştiği de yazmakta. Apple Store’da çalışan kadının istediği ve alacağı iPhone’ların kılıf bölümüne eşlik ederken gerçekleştiği. Dava henüz sürmekte ve Apple, bu olay yüzünden herhangi durumda karşı karşıya kalacak mı.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *