TeknoDiot
     
     
     

Üstüne Apple Store’da Raf Düştü, Sakat Kaldı!

Üstüne Apple Store'da Raf Düştü, Sakat Kaldı!

Apple Store’da üstüne raf düşen kadın kalıcı olarak sakat kaldığını açıkladı ve Apple’a da dava açtı. Amerika’nın  Florida eyaletinde olay gerçekleşti.

Amerika’nın Florida eyaletindeki bir Apple Store’a iPhone‘una kılıf almak için mağazaya giden bir kadının koluna Apple Store’daki rafları tutan metal bir ayak üstüne düştü. Açıklamalara göre kadın kalıcı olarak sakat kaldı. Yaralanan ve doğru söylüyorsa kalıcı şekilde sakat kalan kadın, Apple’a dava açtı.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu

:: GTA Vice City’i Günümüzdeki Grafiklerle Oynamak İster Misiniz?

Kadının Apple’a açtığı davada dosyada “Ciddi şekilde yaralanan kazazede, acı çekmeye devam ediyor ve bu yaralanması kalıcı”  ifadeleri yer almakta. Sakatlanma olayı ise şöyle gerçekleştiği de yazmakta. Apple Store’da çalışan kadının istediği ve alacağı iPhone’ların kılıf bölümüne eşlik ederken gerçekleştiği. Dava henüz sürmekte ve Apple, bu olay yüzünden herhangi durumda karşı karşıya kalacak mı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 7 Android Uygulama ve Oyun (Toplam 86 TL)

Buğra Noyan

Yılın Oyununu Siz Seçin!

Buğra Noyan

Altın Fiyatları Yükselir mi?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.