Üstüne Apple Store'da Raf Düştü, Sakat Kaldı! - TeknoDiot.com

Üstüne Apple Store’da Raf Düştü, Sakat Kaldı!

Abone Ol 

Apple Store’da üstüne raf düşen kadın kalıcı olarak sakat kaldığını açıkladı ve Apple’a da dava açtı. Amerika’nın  Florida eyaletinde olay gerçekleşti.

takipçi satın al
takipçi satın al

Amerika’nın Florida eyaletindeki bir Apple Store’a iPhone‘una kılıf almak için mağazaya giden bir kadının koluna Apple Store’daki rafları tutan metal bir ayak üstüne düştü. Açıklamalara göre kadın kalıcı olarak sakat kaldı. Yaralanan ve doğru söylüyorsa kalıcı şekilde sakat kalan kadın, Apple’a dava açtı.

:: PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyun İçi Eşyası Tam 1000 Dolar Oldu

:: GTA Vice City’i Günümüzdeki Grafiklerle Oynamak İster Misiniz?

Kadının Apple’a açtığı davada dosyada “Ciddi şekilde yaralanan kazazede, acı çekmeye devam ediyor ve bu yaralanması kalıcı”  ifadeleri yer almakta. Sakatlanma olayı ise şöyle gerçekleştiği de yazmakta. Apple Store’da çalışan kadının istediği ve alacağı iPhone’ların kılıf bölümüne eşlik ederken gerçekleştiği. Dava henüz sürmekte ve Apple, bu olay yüzünden herhangi durumda karşı karşıya kalacak mı.

Göz atın:   Qualcomm'dan Apple'a iPhone Satış Tedbiri

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu