TeknoDiot
     
     
     

Ünlü YouTuber Logan Paul Türkiye’ye Geliyor!

Ünlü YouTuber Logan Paul Türkiye'ye Geliyor!

Dünya çapında milyonlarca takipçisi olan ünlü ABD’li YouTuber ve fenomen olan Logan Paul, Ekim ayında Türkiye’ye gelecek. 

Logan Paul Kimdir?

Amerika Westlake Ohio doğumlu Logan Paul son dönemlerde dünyaca ünlü sosyal medya fenomenleri arasındaki yerini almıştır. Bu sayede kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiş ve 2016 yılında Foursome isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Günümüzde bilindiği üzere sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısına göre oyuncu seçimi yurt dışındada bir hayli revaçtadır. Henüz 10 yaşında Zoosh isimli YouTube kanalını açmıştır.

[ilgiliicerik icerik_id=”17954″]

Lise döneminde güreş sporu ile ilgilenmiş ve minderde müsakabakalara katılmıştır. Ardından yine lise döneminde Amerikan futbolu oynamıştır. Maverick Media isminde yapım şirketi sahibidir. Şirketinin ismine papağanına koymuş olduğu ismi vermiştir. Ohio Üniversitesi’nde Mühendislik Bölümü’nde eğitim görebilecekken 2014 yılında daha fazla ilgisini çeken sosyal medya nedeni ile Lise mezunu olarak kalmayı tercih etmiştir. Kendisi ile birlikte kardeşi Jake paul’de sosyal medya’da oldukça aktif ve aktör olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir.


Ünlü YouTuber Logan Paul Türkiye'ye Geliyor!

Logan Paul’un Galatasaray Lisesi’ni ziyareti ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

‘’Sosyal medya hesaplarında 60 milyonun üstünde takipçiye sahip olan, 1 milyon abone barajını dünyada ilk aşan ve dünyanın en iyi vlog YouTuber’ı olan Logan Paul, ekim ayında Türkiye’ye gelerek Galatasaray Lisesi GEGO Kulübü’nün misafiri olacak.’’

Ünlü YouTuber Logan Paul Türkiye'ye Geliyor!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Enes Batur’a 3 Ayrı Suçtan Dava Açıldı

Buğra Noyan

Bakan Açıkladı: Sosyal Medya Fenomenlere Kötü Haber

Buğra Noyan

YouTube’da İlk 100 Milyon Aboneye Ulaşan T-Series Kanalı Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.