«
Ünlü İsimler Nokia 8 İçin Kapıştı! Akıllı Telefon Haberleri Nokia Haberleri Teknoloji Haberleri

Geride bıraktığımız Salı akşamı Türkiye lansmanı düzenlenen Nokia 8, teknoloji severleri tanıtımdan sonra heyecanlandırmayı başarı.

Teknoloji basınının yanında Türk ünlülerini de lansmana çağıran Nokia, ünlü isimlere yeni çıkan telefonunu hediye etti. Ancak televizyon ekranlarında oldukça zarif ve kibar gözüken bu ünlüler, tabiri caiz ise birden bedava baklava dağıtılıyormuşçasına telefonları kapıştılar. Milliyet’in haberine göre Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Irmak Ünal ve Öykü Serter gibi mankenlerin ise daha telefonu incelemeden çantalarına attığı söyleniyor. Ayrıca Irmak Ünal’ın hem kendine, hem de kızı Kayla Karabacak’a telefon aldığı söyleniyor.

Ünlüler bedava telefon için kapıştı

Mobil dünyayı yakından takip eden teknoloji basını yerine telefonların mankenlere hediye edilmesini oldukça ilginç olmuş. Türkiye fiyatı 3200 TL olan Nokia 8’in lansmanda bu kadar ilgi göreceğini muhtemelen kimse tahmin edemezdi. Son dönemlerde mobil piyasada pek fazla başarılı olamayan Nokia 8 ise bu sefer yeni özellikleri ile kullanıcılarını şaşırtmak istiyor. Kamera tarafında diğer telefonlardan oldukça başarılı olan Nokia telefon serisinin yeni üyesinde, bu sefer Bothie isimli yeni bir özçekim modu telefona ekleniyor.

Kaynak

Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *