Ünlü İsimler Nokia 8 İçin Kapıştı! - TeknoDiot.com

Ünlü İsimler Nokia 8 İçin Kapıştı!

Abone Ol 

Geride bıraktığımız Salı akşamı Türkiye lansmanı düzenlenen Nokia 8, teknoloji severleri tanıtımdan sonra heyecanlandırmayı başarı.

Teknoloji basınının yanında Türk ünlülerini de lansmana çağıran Nokia, ünlü isimlere yeni çıkan telefonunu hediye etti. Ancak televizyon ekranlarında oldukça zarif ve kibar gözüken bu ünlüler, tabiri caiz ise birden bedava baklava dağıtılıyormuşçasına telefonları kapıştılar. Milliyet’in haberine göre Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Irmak Ünal ve Öykü Serter gibi mankenlerin ise daha telefonu incelemeden çantalarına attığı söyleniyor. Ayrıca Irmak Ünal’ın hem kendine, hem de kızı Kayla Karabacak’a telefon aldığı söyleniyor.

Ünlüler bedava telefon için kapıştı

Mobil dünyayı yakından takip eden teknoloji basını yerine telefonların mankenlere hediye edilmesini oldukça ilginç olmuş. Türkiye fiyatı 3200 TL olan Nokia 8’in lansmanda bu kadar ilgi göreceğini muhtemelen kimse tahmin edemezdi. Son dönemlerde mobil piyasada pek fazla başarılı olamayan Nokia 8 ise bu sefer yeni özellikleri ile kullanıcılarını şaşırtmak istiyor. Kamera tarafında diğer telefonlardan oldukça başarılı olan Nokia telefon serisinin yeni üyesinde, bu sefer Bothie isimli yeni bir özçekim modu telefona ekleniyor.

Kaynak
Göz atın:   Nokia 8 Dayanıklılık Testinde!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu