TeknoDiot
     
     
     

Ultimate Ears Yeni Hoparlörlerini Tanıttı: BOOM 3 ve MEGABOOM 3

Ultimate Ears Yeni Hoparlörlerini Tanıttı: BOOM 3 ve MEGABOOM 3

Ultimate Ears, çok sevilen ödüllü kablosuz hoparlör serisinin daha iyi özelliklerle geliştirmiş yeni nesil üyeleri BOOM 3 ve MEGABOOM 3’ü duyurdu.

360 ​​derece dengeli ses verebilen yapısı sayesinde, notaların gerçekte olduğu gibi duyulmasını sağlayan hoparlörler, çöl festivallerinden havuz partilerine kadar her şart altında mükemmel bir müzik keyfi sunuyor. BOOM 3 ve MEGABOOM 3’ün geliştirilmiş 45 metreye varan Bluetooth kablosuz kullanım alanı taşınabilirliği artırırken, su üzerinde yüzebilen yeni tasarımı ise ürünün deniz ve havuz gibi ortamlarda rahatça kullanılmasına imkân tanıyor. Hoparlörler, üst kısımda yer alan yeni özel tuşuyla rahat ve hızlı kontrol sunuyor. BOOM 3 ve MEGABOOM 3, su geçirmez ve darbelere karşı korumalı olmalarının yanı sıra yeni IP67 sertifikası sayesinde toza karşı da dayanıklılık sağlayarak, zorlu şartlar altında çalışabiliyor.

Ultimate Ears Yeni Hoparlörlerini Tanıttı: BOOM 3 ve MEGABOOM 3

Ürünün üst kısmında yer alan yeni özel tuşu, telefonu sürekli taşımaya gerek bırakmadan şarkıları doğrudan hoparlörler üzerinden başlatmaya, duraklatmaya ve değiştirmeye olanak sağlıyor. Kablosuz şarj için, ayrıca satılan Ultimate Ears POWER UP şarj yuvasıyla uyumlu olan BOOM 3 ve MEGABOOM 3, yeniden konumlandırılan USB portu sayesinde serinin eski üyelerinin aksine dik olarak şarj edilebiliyor. Hoparlörler, motosiklet ceketleri ve yangın söndürme kıyafetleri için üretilen, iki tonlu yüksek kaliteli kumaşla yeniden tasarlanarak kullanıcılarına harika bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca MEGABOOM 3, orijinal MEGABOOM’dan daha derin bas ve geliştirilmiş netlik sunuyor.

Kullanıcılar, Ultimate Ears iOS mobil uygulamasını, yeniden tasarlanan BOOM 3 & MEGABOOM 3 ile eşleştirdiklerinde, Apple Music’in 45 milyondan fazla şarkısına ve tüm favori çalma listelerine tek dokunuşla erişebiliyor. Ayrıca müzik hayranları, Android’deki Deezer Premium’daki oynatma listelerine erişmek için hoparlörün üst tarafındaki özel tuşu kullanabiliyor. BOOM 3 ve MEGABOOM 3, 150 adede kadar hoparlörü aynı anda bağlamaya olanak sağlayan PartyUp uygulaması, yeni özel ekolayzerı, uzaktan açma-kapama kontrolleri ve yeni tasarlanmış ara yüzüyle birlikte müzikseverlerle buluşuyor.

Ultimate Ears Yeni Hoparlörlerini Tanıttı: BOOM 3 ve MEGABOOM 3

BOOM 3 ve MEGABOOM 3’le en iyi hoparlörlerini yeni özelliklerle birlikte daha da üst seviyeye çıkardıklarını belirten Ultimate Ears Genel Müdürü Charlotte Johs, “Müziğin keyfini gerçek şekilde yaşayabilmeniz için, 360 derecelik dengeli sese sahip hoparlörleri, stilden ödün vermeden, dayanıklı bir şekilde geliştirdik. Aynı zamanda üst kısımdaki özel tuşla müziği tek bir dokunuşla daha hızlı kontrol etmenizi sağladık.” dedi.

BOOM 3 ve MEGABOOM 3, Night (Siyah), Sunset (Kırmızı), Lagoon (Mavi) ve Ultraviolet (Mor) olmak üzere dört farklı çift tonlu renkle birlikte satışa sunulacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Vivo Tws Kulaklık Tasarımı Belli Oldu!

Yusuf Karcılar

Uygun Fiyatlı RGB Oyuncu Kulaklığı: XPG EMIX H20 Oyuncu Kulaklığı İnceleme

Buğra Noyan

Efsane Yenilendi! Sony Yeni Walkman Modelini IFA 2019’da Tanıttı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.