Ülkemizde İlk iPhone X Alan Kişi Kim?

Ülkemizde İlk iPhone X Alan Kişi Kim?

Apple’ın amiral gemisi iPhone X, ülkemizde 24 Kasım tarihinde raflarda yerini almıştı. Peki ilk alan kişi kim?

iPhone X modeli fiyat olarak çok çok üst segment bir cihaz. Ancak her ne kadar fiyatı yüksek olsa da ülkemizde ki Apple severler ne pahasına olursa olsun alıyorlar. iPhone X, dün 24 Kasım tarihinden itibariyle ülkemizdeki Apple Store‘larda resmi olarak satışa sunuldu.

Everest KB-R8 Mekanik Hisli Oyuncu Klavyesi İnceleme

apple store iphone x

iPhone X‘i ülkemizde ilk alan kişiler resmi olarak belli oldu. İstanbul’da ilk olarak alan kişiler mevcut. İstanbul Apple Zorlu ve Apple Akasya şubelerinde satışa sunulan iPhone X’ların ilk sahipleri kimler oldu? Randevulu olarak satış olmuştu. Apple Zorlu’da iPhone X‘e ilk sahip olan kişi Sadat Unay, askerden gelip koşa koşa uçağa binip ve 06.30’da da İstanbul’da oldu. Randevusuna gelen Sedat Unay ilk iPhone X’e sahip olan kişilerden. iPhone X’i alan Sedat Unay, 256GB Uzay Grisi iPhone X modelini tercih etti. Sedat Unay, 6,799 TL‘lik bir ödeme yaptı.

iPhone X’e bir diğer sahip olan kişi ise Bora Sak adındaki arkadaşımız. Apple Akasya’da da  Sabancı Üniversitesi öğrencisi Bora Sak ilk iPhone X sahibi olan vatandaş. iPhone X’e sahip olmak için erken saatlerde dedesi ile birlikte gelen Bora, ilk iPhone X‘e  sahip olan kişilerden biri oldu. Bakalım iPhone X’e ülkemizde rabet olacak mı?

apple store iphone x

Buğra Noyan

TeknoDiot’un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı. Diğer girişimi ise; voilente.com

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register