Ülkemizde İlk iPhone X Alan Kişi Kim? - TeknoDiot.com

Ülkemizde İlk iPhone X Alan Kişi Kim?

Abone Ol 

Apple’ın amiral gemisi iPhone X, ülkemizde 24 Kasım tarihinde raflarda yerini almıştı. Peki ilk alan kişi kim?

iPhone X modeli fiyat olarak çok çok üst segment bir cihaz. Ancak her ne kadar fiyatı yüksek olsa da ülkemizde ki Apple severler ne pahasına olursa olsun alıyorlar. iPhone X, dün 24 Kasım tarihinden itibariyle ülkemizdeki Apple Store‘larda resmi olarak satışa sunuldu.

Ülkemizde İlk iPhone X Alan Kişi Kim?

iPhone X‘i ülkemizde ilk alan kişiler resmi olarak belli oldu. İstanbul’da ilk olarak alan kişiler mevcut. İstanbul Apple Zorlu ve Apple Akasya şubelerinde satışa sunulan iPhone X’ların ilk sahipleri kimler oldu? Randevulu olarak satış olmuştu. Apple Zorlu’da iPhone X‘e ilk sahip olan kişi Sadat Unay, askerden gelip koşa koşa uçağa binip ve 06.30’da da İstanbul’da oldu. Randevusuna gelen Sedat Unay ilk iPhone X’e sahip olan kişilerden. iPhone X’i alan Sedat Unay, 256GB Uzay Grisi iPhone X modelini tercih etti. Sedat Unay, 6,799 TL‘lik bir ödeme yaptı.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

iPhone X’e bir diğer sahip olan kişi ise Bora Sak adındaki arkadaşımız. Apple Akasya’da da  Sabancı Üniversitesi öğrencisi Bora Sak ilk iPhone X sahibi olan vatandaş. iPhone X’e sahip olmak için erken saatlerde dedesi ile birlikte gelen Bora, ilk iPhone X‘e  sahip olan kişilerden biri oldu. Bakalım iPhone X’e ülkemizde rabet olacak mı?

Ülkemizde İlk iPhone X Alan Kişi Kim?

Göz atın:   Yeni Tanıtılan iPad Air ve iPad mini Neler Sunuyor?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu