UFC 3 Ne Zaman Çıkacak?

UFC 3 Ne Zaman Çıkacak?

Abone Ol 

EA Sports’un popüler dövüş oyunu olan UFC’nin yeni oyunu yakın zamanda oyuncular ile buluşacak. UFC 3 ne zaman çıkacak?

EA Sports, UFC oyunlarını sadece genellikle konsol platformuna çıkartmakta. UFC 3 oyunu da PlayStation 4 ve Xbox One platformuna çıkacak. EA Sports UFC 3’te, 239 dövüşçü sayesinde Octagon’un en büyük yıldızlarıyla oynuyorsunuz.

İşte Age of Empires Definitive Edition’ın Çıkış Tarihi

UFC 3 Ne Zaman Çıkacak?

UFC 2‘de olduğu gibi, grafiksel açıdan muhteşem bir grafiğe sahip olacak olan UFC 3’te de grafikler gerçekten oyuncuları tatmin edici şekilde olacağı kesin. FIFA’da da olduğu gibi UFC’de de Ultimate Team olacaktır. UFC 3 oyun kapağında da şampiyon dövüşçü McGregor yer almakta. UFC 3 oyunu 2 Şubat 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. UFC 3 hakkında tüm detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

UFC 3 Ne Zaman Çıkacak?

Göz atın:   Arayüz Tasarımı Nasıl Yapılır?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu