PUBG’yi Yaz İndirimlerinden Daha Ucuza Alabilirsiniz

Biliyorsunuz Steam yaz indirimleri 21 Haziran’da başlamıştı. PUBG önceden indirime girmişti. Şuanda PUBG Steam’de 46,23 TL ancak bu fiyat etiketinden PUBG’ye daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Nasıl mı buyursunlar efendim;

PUBG nasıl bir oyun herkes biliyordur elbette ancak bir kez daha mantığını tekrarlamak isteriz. Oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. 

PUBG çıkış yaptığı günden bugüne ilk defa indirime girerek ilki başardı. Steam’de 46,23 TL fiyat etiketine sahip olan Playerunknown’s Battlegrounds’a Steam fiyatından daha ucuza alabilirsiniz. Nasıl mı? Türkiye’nin önde gelen oyun satış sitesi olan Foxngame üzerinde Playerunknown’s Battlegrounds sadece 37 TL evet yanlış durmadınız sadece 37 TL’ye PUBG’ye sahip olabilirsiniz.

PUBG'yi Yaz İndirimlerinden Daha Ucuza Alabilirsiniz Foxngame Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”20132″]

Foxngame üzerinden satın alma işlemi sırasında Steam profilinizi iletiyorsunuz Foxngame yetkilileri sizin Steam hesabınıza hediye olarak oyunu dakikalar içinde yolluyor. Steam üzerinden arkadaş olarak eklenirsiniz, oyun hediye olarak gönderilir. Sadece TR bölgesine gönderim yapıldığının altını çizelim. Hızlı ve güvenilirliğin adresi olana Foxngame’i tercih edebilirsiniz. Sadece PUBG değil yüzlerce oyun şuanda Steam’de ki fiyatlardan daha ucuza satılmakta. Foxngame üzerinden PUBG satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ucuz Fiyatlı PUBG Nereden Alınır?

:: Steam Playerunknown’s Battlegrounds İndirimli Fiyatı: 46,23 TL

:: Foxngame Playerunknown’s Battlegrounds İndirimli Fiyatı: 37 TL

Tercih sizin dostlar…


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı