TeknoDiot
   
   

PUBG’yi Yaz İndirimlerinden Daha Ucuza Alabilirsiniz

PUBG'yi Yaz İndirimlerinden Daha Ucuza Alabilirsiniz

Biliyorsunuz Steam yaz indirimleri 21 Haziran’da başlamıştı. PUBG önceden indirime girmişti. Şuanda PUBG Steam’de 46,23 TL ancak bu fiyat etiketinden PUBG’ye daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Nasıl mı buyursunlar efendim;

PUBG nasıl bir oyun herkes biliyordur elbette ancak bir kez daha mantığını tekrarlamak isteriz. Oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. 

PUBG çıkış yaptığı günden bugüne ilk defa indirime girerek ilki başardı. Steam’de 46,23 TL fiyat etiketine sahip olan Playerunknown’s Battlegrounds’a Steam fiyatından daha ucuza alabilirsiniz. Nasıl mı? Türkiye’nin önde gelen oyun satış sitesi olan Foxngame üzerinde Playerunknown’s Battlegrounds sadece 37 TL evet yanlış durmadınız sadece 37 TL’ye PUBG’ye sahip olabilirsiniz.

PUBG'yi Yaz İndirimlerinden Daha Ucuza Alabilirsiniz

[ilgiliicerik icerik_id=”20132″]

Foxngame üzerinden satın alma işlemi sırasında Steam profilinizi iletiyorsunuz Foxngame yetkilileri sizin Steam hesabınıza hediye olarak oyunu dakikalar içinde yolluyor. Steam üzerinden arkadaş olarak eklenirsiniz, oyun hediye olarak gönderilir. Sadece TR bölgesine gönderim yapıldığının altını çizelim. Hızlı ve güvenilirliğin adresi olana Foxngame’i tercih edebilirsiniz. Sadece PUBG değil yüzlerce oyun şuanda Steam’de ki fiyatlardan daha ucuza satılmakta. Foxngame üzerinden PUBG satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ucuz Fiyatlı PUBG Nereden Alınır?

:: Steam Playerunknown’s Battlegrounds İndirimli Fiyatı: 46,23 TL

:: Foxngame Playerunknown’s Battlegrounds İndirimli Fiyatı: 37 TL

Tercih sizin dostlar…

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.