Ucuz iPhone X Geliyor!

Apple’ın hem tasarım hemde fiyat açısından çok konuşulan yeni iPhone modeli iPhone X’in uygun fiyatlısı geliyor.

Amerika’da 999 dolar fiyatı ile olay olan iPhone X modeli için bir farklı strateji yolu izlemeye karar verdi.  Macotakara‘nın kaynaklarına göre; Cupertinolu firma önümüzdeki yıl uygun fiyatlı iPhone X modeli duyuracak. Ancak bu model beklendiği gibi ucuz olmayacak.

:: iPhone X Stokları Sınırlı Olabilir!

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Apple’ın duyurmaya düşündüğü uygun fiyatlı iPhone X normal model olan iPhone X tasarımı ile gelecek. OLED ekran, Apple A11 Bionic yonga seti, True Depth kamera ve Face ID gibi özellikler beklenen özellikler uygun fiyatlı diyoruz peki ne kadar olacak bu iPhone X modeli? Apple, yeni iPhone X modelini 100 dolar daha az olarak satışa çıkacak. Normal iPhone X’in fiyatı 999 dolar iken uygun fiyatlı iPhone modeli olarak geçen iPhone X modeli ise 899 dolar olacak.

Apple’ın uygun fiyat anlayışının biraz enterasan olduğunu söyleyebiliriz. iPhone X her halükarda pahalı oluyor. Apple’ın uygun fiyatlı iPhone X‘in fiyatı iPhone 8 Plus’tan bile pahalı olacak. Apple yakın zamanda böyle bir konuyu daha detaylı açıklayabilir, açıklamaya da bilir. Bekleyip göreceğiz.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı