Ucuz iPhone X Geliyor!

Apple’ın hem tasarım hemde fiyat açısından çok konuşulan yeni iPhone modeli iPhone X’in uygun fiyatlısı geliyor.

Amerika’da 999 dolar fiyatı ile olay olan iPhone X modeli için bir farklı strateji yolu izlemeye karar verdi.  Macotakara‘nın kaynaklarına göre; Cupertinolu firma önümüzdeki yıl uygun fiyatlı iPhone X modeli duyuracak. Ancak bu model beklendiği gibi ucuz olmayacak.

:: iPhone X Stokları Sınırlı Olabilir!

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Apple’ın duyurmaya düşündüğü uygun fiyatlı iPhone X normal model olan iPhone X tasarımı ile gelecek. OLED ekran, Apple A11 Bionic yonga seti, True Depth kamera ve Face ID gibi özellikler beklenen özellikler uygun fiyatlı diyoruz peki ne kadar olacak bu iPhone X modeli? Apple, yeni iPhone X modelini 100 dolar daha az olarak satışa çıkacak. Normal iPhone X’in fiyatı 999 dolar iken uygun fiyatlı iPhone modeli olarak geçen iPhone X modeli ise 899 dolar olacak.

Apple’ın uygun fiyat anlayışının biraz enterasan olduğunu söyleyebiliriz. iPhone X her halükarda pahalı oluyor. Apple’ın uygun fiyatlı iPhone X‘in fiyatı iPhone 8 Plus’tan bile pahalı olacak. Apple yakın zamanda böyle bir konuyu daha detaylı açıklayabilir, açıklamaya da bilir. Bekleyip göreceğiz.

Göz atın:   Apple Watch 3 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu