TeknoDiot
     
     
     

Ucuz iPhone X Geliyor!

Ucuz iPhone X Geliyor!

Apple’ın hem tasarım hemde fiyat açısından çok konuşulan yeni iPhone modeli iPhone X’in uygun fiyatlısı geliyor.

Amerika’da 999 dolar fiyatı ile olay olan iPhone X modeli için bir farklı strateji yolu izlemeye karar verdi.  Macotakara‘nın kaynaklarına göre; Cupertinolu firma önümüzdeki yıl uygun fiyatlı iPhone X modeli duyuracak. Ancak bu model beklendiği gibi ucuz olmayacak.

:: iPhone X Stokları Sınırlı Olabilir!

:: iPhone X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Apple’ın duyurmaya düşündüğü uygun fiyatlı iPhone X normal model olan iPhone X tasarımı ile gelecek. OLED ekran, Apple A11 Bionic yonga seti, True Depth kamera ve Face ID gibi özellikler beklenen özellikler uygun fiyatlı diyoruz peki ne kadar olacak bu iPhone X modeli? Apple, yeni iPhone X modelini 100 dolar daha az olarak satışa çıkacak. Normal iPhone X’in fiyatı 999 dolar iken uygun fiyatlı iPhone modeli olarak geçen iPhone X modeli ise 899 dolar olacak.

Apple’ın uygun fiyat anlayışının biraz enterasan olduğunu söyleyebiliriz. iPhone X her halükarda pahalı oluyor. Apple’ın uygun fiyatlı iPhone X‘in fiyatı iPhone 8 Plus’tan bile pahalı olacak. Apple yakın zamanda böyle bir konuyu daha detaylı açıklayabilir, açıklamaya da bilir. Bekleyip göreceğiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google Sayesinde Metre Artık Telefonunuzda

Buğra Noyan

SteelSeries Oyun Klavyesi Apex 5 İle Çıtayı Yükseltiyor

Umut Bilgen

Xiaomi Kurucusu Lei Jun, Mi 9 ile Çekilen Fotoğraf Örneklerini Paylaştı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.